Turkiye - Türkiye Kupası
Trabzonspor
17:30
Rams Başakşehir FK
Beşiktaş
20:45
Tümosan Konyaspor
İtalya - Serie A
Sassuolo Calcio
20:00
SSC Napoli
Inter Milano
22:45
Atalanta BC
Kulüp Hazırlık Maçları
02:00
06:00
13:00
İskoçya - Premier Lig
22:45
22:45
22:45
22:45
23:00
İngiltere - Federasyon Kupası
22:30
22:45
22:45
23:00
Kupa Libertadores
01:00 2 : 1 MS
MS
03:30 4 : 3 P: 4 - 3
90'
03:30 3 : 1 90'
90'
Fransa - Coupe de France
23:00
AFC Olimpik Elemeler, Kadınlar
12:10 8 : 0 55'
55'
12:34 1 : 0 DA
DA
Gold Cup, Women
03:00 2 : 0 90'
90'
06:15 5 : 0 90'
90'
UEFA Uluslar Ligi, Kadınlar
20:30
21:00
22:45
Uluslararası Hazırlık Maçları,Kadınlar
01:00 1 : 0 MS
MS
14:00
15:30
18:30
CONCACAF Şampiyonlar Ligi
02:00 3 : 1 MS
MS
04:15 3 : 3 MS
MS
06:30 1 : 0 90'
90'
Fransa - Championnat National U19
16:30
İtalya - Coppa Italia Serie D
16:30
19:00
İtalya - Kupa Italia Serie C
21:00
22:30
İtalya - Serie B
22:30
22:30
22:30
İtalya - Serie D, H Grubu
16:30
16:30
İtalya - Serie D,A Grubu
16:30
İtalya - Serie D,B Grubu
16:30
İtalya - Serie D,F Grubu
16:30
İtalya - Serie D,G Grubu
16:30
16:30
16:30
İtalya - Serie D,I Grubu
16:30
Belçika - Beker van Belgie
22:30
Portekiz - Campeonato de Portugal
22:00
Portekiz - İkinci Lig
23:15
Suudi Arabistan - 1.Lig
16:00
16:15
18:20
Almanya - Bölgesel Ligi Kuzeydoğu
21:00
21:00
Almanya - Bölgesel Ligi, Kuzey
20:30
21:00
ER
21:30
Almanya - Oberliga Westfalen
21:30
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves
01:00 3 : 0 MS
MS
03:00
23:00
23:00
23:00
Arjantin - Primera B
23:00
Arjantin - Primera Nacional
03:10 0 : 2 90'
90'
Azerbaycan - Birinci Lig
12:00
14:00
Azerbaycan - Premier Lig
18:00
Bahreyn - 2nd Division
19:00
19:00
19:00
Bahreyn - Premier Lig
19:00
ER
Bolivya - Profesyonel Lig
03:00 1 : 1 MS
MS
Bosna Hersek - Bosna-Hersek Kupası
18:00
20:30
21:00
Botsvana - Premier Lig
20:00
Brezilya - Amapaense
02:00
ER
Brezilya - Campeonato Acreano
00:00
ER
02:00
ER
Brezilya - Copa do Brasil
01:15 1 : 0 MS
MS
02:00 0 : 0 MS
MS
03:30 1 : 3 90'
90'
21:30
Brezilya - Copa Verde
21:30
22:00
Brezilya - Paulista, 2. Lig U23
21:00
21:00
21:00
21:00
Brezilya - Paulista,Serie A3
21:00
21:00
21:00
Bulgaristan - Bulgar Kupası
15:30
18:30
Burundi - Ligue A
16:00
Cebelitarık - Rock Kupası
23:00
Çekya - kupa
19:00
20:00
Endonezya - Liga 1
11:00 3 : 1 MS
MS
15:00
Ermenistan - Premier Lig
14:00
14:00
Guatemala - Liga Nacional, Kapanış
00:00 3 : 0 MS
MS
Güney Afrika - Premiership
20:30
20:30
Hindistan - Hindistan Süper Ligi
17:00
Hindistan - I-Ligi
14:00
16:30
Hırvatístan - Hırvat Kupası
16:00
20:00
İngiltere - Isthmian Football Leag.
22:45
İngiltere - Professional Development Ligi
17:00
İran - Pro Ligi
14:00
14:30
14:30
14:30
16:45
İspanya - Tercera Federacion, Grup 10
19:00
İspanya - Tercera Federacion, Grup 6
20:00
İsrail - İsrail Kupası
20:30
21:00
21:30
İsviçre - Challange Ligi
20:30
İsviçre - Schweizer Kupası
22:15
22:30
22:30
İsviçre - Yükselme Ligi
22:00
İzlanda - Lig Kupası A
23:00
Jamaika - Premiyer Lig
23:30
Karadağ - 1. CFL
17:00
17:00
19:30
19:30
20:00
Kıbrıs Rum Kesimi - Kıbrıs Kupası
20:00
20:00
Kolombiya - Primera A, Apertura
00:00 1 : 0 MS
MS
04:15 0 : 2 90'
90'
23:15
Kolombiya - Primera B
02:10 2 : 2 MS
MS
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış
04:00 4 : 0 MS
MS
Macaristan - Magyar Kupa
15:00
19:00
19:00
20:00
21:00
Meksika - Liga de Expansion MX, Kapanış
04:05 1 : 0 90'
90'
06:05 1 : 1 MS
MS
Meksika - Liga MX, Kapanış
04:00 4 : 1 MS
MS
Meksika - U23 Liga MX
18:00
Nijerya - NPFL
17:00
ER
17:00
17:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
Oman Sultanlığı - Sultan Kupası
16:25
Polonya - Ekstraklasa
20:30
Polonya - I Liga
14:00
Polonya - I Ligi
20:00
Polonya - Puchar Polski
19:30
22:30
Romanya - Liga 1
19:30
22:00
Slovakya - Slovensky Pohar
16:30
ER
16:30
19:30
19:30
Tanzanya - Premiyer Lig
14:00
14:00
14:00
ER
16:00
16:00
16:00
ER
19:00
ER
Tayland - FA Kupası
11:00
13:00
14:00
14:00
14:00
15:00
15:00
15:00
Uganda - Premier Lig
16:00
ER
19:00
Uluslararası Gençlik Ligi - UEFA Gençlik Ligi
16:00
16:30
17:00
18:00
20:00
Vietnam - V-Ligi
14:00
14:00
15:15
Yunanistan - Süper Lig 1
16:00
16:00
18:00
18:00
20:00
21:00
22:00

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL