Gündem

15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Sebebiyle Şehit Kabirleri Ziyaret Edildi

15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü sebebiyle, 15 Temmuz 2022 Cuma günü saat 10.

15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Sebebiyle Şehit Kabirleri Ziyaret Edildi

15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü sebebiyle, 15 Temmuz 2022 Cuma günü saat 10.00’da Üçler Mezarlığındaki Şehit Turgut Arslan ve Asri Mezarlığındaki Şehit Tolga Altunay’ın kabirleri ziyaret edildi.

 

Kabir ziyaretlerinde, Malkara İlçe Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel, 95. Zırhlı Tugay Komutanı Tuğgeneral Engin Candaş, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, İlçe Jandarma Komutan Vekili J. Asb. Kd. Bçvş. Celal Cem, İlçe Emniyet Müdürü Başkomiser İsa Karasu, İlçe Müftüsü Safi Çınar, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Vasfi Güner, Siyasi Parti Başkanları ile Temsilcileri, Belediye Meclis Üyeleri, gaziler ve şehit yakınları yer aldı.

 

15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü sebebiyle düzenlenen program, İlçe Müftüsü Safi Çınar’ın şehit kabirleri başında okuduğu dualarla son buldu.

 

Gün boyunca, İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından vatanını canından aziz bilen ilçemizdeki tüm şehitlerimizin kabirleri ziyaret edilecek ve dualarla anılacaktır.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL