Eğitim

23 Nisan Çocuk Evi Atölyelerine Kayıtlar 18 Temmuz’da Başlıyor

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’in hizmete açtığı 23 Nisan Çocuk Evi’nde Drama Atölyesi ile Bilim ve Teknoloji Atölyesine kayıtlar 18 Temmuz’da başlıyor.

23 Nisan Çocuk Evi Atölyelerine Kayıtlar 18 Temmuz’da Başlıyor

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’in hizmete açtığı 23 Nisan Çocuk Evi’nde Drama Atölyesi ile Bilim ve Teknoloji Atölyesine kayıtlar 18 Temmuz’da başlıyor. 9-12 yaş arası çocuklar için düzenlenen atölyelere başvurular 24 Temmuz’a kadar sürecek, dersler ise 25 Temmuz’da başlayacak.   

 

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’in 2021 yılında hizmete açtığı 23 Nisan Çocuk Evi’nin yaz atölyeleri başlıyor. Drama Atölyesi ile Bilim ve Teknoloji Atölyesinin 7 hafta sürecek derslerine kayıtlar 18 – 24 Temmuz tarihleri arasında yapılacak.

 

“Provası Burada Hayat Bir Drama” farkındalık atölyelerinde; meslekleri tanıma ve seçmeye yönelik çalışmalar, öz şefkatli farkındalık çalışmaları, tahrip edici duygularla baş etme, özel çocukları anlayabilme ve yorumlayabilme çalışmaları, toplumsal cinsiyet algısına yönelik çalışmalar ve Scamper çalışmaları yapılacak.

 

Bilim ve Teknoloji Atölyesinde ise çocuklara, tablo oluşturma, ödev slaytı hazırlama, web sitesi oluşturma, bilgisayara yazı geçirme, dijital ortamda ödev sunumu hazırlama öğretilecek.

 

Başvurular şahsen, Yaşamkent Mahallesi 3296. Cadde ile 3208. Sokak kesişiminde bulunan 23 Nisan Çocuk Evi’ne yapılabilecek. Atölyelerden 9-12 yaş arası çocuklar yararlanabilecek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL