Kültür Sanat

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Sur Yapı Marka AVM’de Coşkuyla Kutlanacak

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Sur Yapı Marka AVM’de birbirinden eğlenceli etkinliklerle kutlanacak.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Sur Yapı Marka AVM’de Coşkuyla Kutlanacak

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Sur Yapı Marka AVM’de birbirinden eğlenceli etkinliklerle kutlanacak. 23 Nisan’daki Maket Yapım Atölyesi’ne katılacak 40 çocuğa, kendi yapacakları uçak maketlerini hediye edecek olan Sur Yapı Marka AVM, “Maceracı Yüzgeçler”in sevimli karakterleri Biba, Taka Hamsi ve Alesta’yı 23 – 24 Nisan’da miniklerle buluşturacak. 

 

Türkiye’nin seçkin markalarını Bursalılarla buluşturan Sur Yapı Marka AVM, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın birbirinden eğlenceli iki etkinlikle kutluyor. Sur Yapı Marka AVM, Bursa Modelcilik Kulübü Maket Sergisi’nin son gününde çocukları ağırlayacak. 23 Nisan’da Maket Yapım Atölyesi’ne ücretsiz olarak katılacak olan 40 çocuğa kendi yapacakları uçak maketleri hediye edilecek.  

 

Uçak maketi hediye

Etkinliğin, Sur Yapı Marka AVM’nin sosyal medya hesaplarında yer alan görselini beğenip takip edenler arasından seçilecek olan 40 talihli çocuk, Maket Yapım Atölyesi’nin 13:00 – 15:00 – 17:00 – 19:00 seanslarına 10’arlı gruplar halinde katılacak. Bursa Modelcilik Kulübü’nden eğitmenlerin eşliğinde maket yapmayı öğrenecek olan minikler hem unutulmaz bir 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı anısına hem de bir uçak maketine sahip olacak.

 

“Maceracı Yüzgeçler” çocuklarla buluşacak

Minika GO çocuk kanalının yerli animasyon dizisi “Maceracı Yüzgeçler”in sevilen karakterleri, Sur Yapı Marka AVM’de çocuklarla buluşacak. Maceracı Yüzgeçler müzikli tiyatro oyunu, Sur Yapı Marka AVM sinema salonunda 23 – 24 Nisan’da 12.00 – 14.00 – 15.30 saatlerinde üç farklı seansta sergilenecekİstanbul Boğazı’nın derinlerinde yaşayan sevimli çocuk balık Biba, neşeli şarkılarıyla Taka Hamsi ve denizlerin dahi bilim insanı Alesta’nın maceraları eşliğinde dostluğun kıymetinin ve paylaşmanın zenginliğinin anlatılacağı eğlenceli gösteriye 3 yaş ve üzeri çocuklar ücretsiz olarak katılabilecek. Belirli sayıda izleyici kabul edilecek olan etkinliğe katılmak isteyenler, @suryapimarkaavm hesabına direkt mesaj yoluyla başvuru yapabilecek. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL