5. Atatürk Koşusu'nda Dereceye Girenler Belli Oldu - Kocaeli HaberKocaeli Haber

30 Eylül 2022 - 15:28

5. Atatürk Koşusu’nda Dereceye Girenler Belli Oldu

Saray Belediyesi Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü tarafından Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Saray’a gelişinin 85.

5. Atatürk Koşusu’nda Dereceye Girenler Belli Oldu
Son Güncelleme :

22 Ağustos 2022 - 11:10

Saray Belediyesi Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü tarafından Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Saray’a gelişinin 85. Yıldönümü kapsamında düzenlenen 5. Atatürk Koşusu heyecan dolu anlara sahne oldu. Saraylıların yoğun ilgi gösterdiği yarışta kıyasıya rekabet yaşandı.

 

SARAY, ATATÜRK İÇİN KOŞTU
Onur ve Zafer- Hasat ve Sanat Günleri kapsamında Saray Belediyesi Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü tarafından Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Saray’a gelişinin 85. Yıldönümü münasebetiyle düzenlenen 5. Atatürk Koşusu, cuma günü saat 18.00-21.00 saatleri arasında gerçekleşti.

 

Yarışlarda dereceye girenler şu şekilde:
MİNİK KIZLAR KATEGORİSİ
1. Azra Özel
2. Havvanur Uygun
3. Havva Yörük
4. Cemre Aydın
MİNİK ERKEKLER
1. Güven Bora
2. Gürsel Abay
3. Arda Çağlayan
4. Uygar Bilir
YILDIZ KIZLAR KATEGORİSİ
1. Salome Altan
2. Nisanur Özden
3. Gizem Bilgin
4. Zenan Azra Bektaş
YILDIZ ERKEKLER KATEGORİSİ
1. Hüseyin Uyar
2. Arda Özbek
3. Kayra Bayraktar
4. Mehmet Efe Şahin
GENÇ KIZLAR KATEGORİSİ
1. Kardelen Ayhan
2. Ayça Jandar
3. Edanur Gürdanur
4. Elvan Bostancı
GENÇ ERKEKLER KATEGORİSİ
1. Demirkan İbidan
2. Emre Kartal
3. Emre Yanal
4. Harun Akkaya
BÜYÜK ERKEKLER KATEGORİSİ
1. Furkan Çevik
2. Atılgan Aydın
3. Buğra Yaman
4. Emrah Sert
VETERAN KADINLAR KATEGORİSİ
1. Deniz Bektaş
2. Hatice Başaran
3. Nida Polat
4. Gülşen Aydın
VETERAN ERKEKLER KATEGORİSİ
1. Volkan Demir
2. Umut Atlı
3. Bayram Çetinkaya
4. Uğur Ceyhan
DERECEYE GİRENLER ÖDÜLLENDİRİLDİ
Dereceye girenlere ödülleri Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş, Saray Belediye Başkan Yardımcısı Fuat Ünal, Atatürkçü Düşünce Derneği Saray Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP Saray İlçe Gençlik Kolları Başkanı Alper Çarıkçı ve Saray Belediyesi Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü birim amirleri tarafından takdim edildi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

FİKSTÜR - 01 Ekim 2022 Cumartesi

Tümünü Gör

14:30

KasımpaşavsGaziantep FK

17:00

MKE AnkaragücüvsMedipol Başakşehir

17:00

Yukatel KayserisporvsTrabzonspor

20:00

Adana DemirsporvsGalatasaray

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
# TAKIMLAR O AV P
1 Adana Demirspor 7 7 16
2 Galatasaray 7 4 16
3 Medipol Başakşehir 6 9 14
4 Beşiktaş 7 6 14
5 arabam.com Konyaspor 7 6 14
6 Fenerbahçe 6 14 13
7 Trabzonspor 7 1 13
8 Yukatel Kayserispor 7 4 12
9 Gaziantep FK 7 3 11
10 Kasımpaşa 7 -8 9
11 Corendon Alanyaspor 7 -5 8
12 Bitexen Giresunspor 6 -3 7
13 VavaCars Fatih Karagümrük 6 -2 6
14 Fraport TAV Antalyaspor 7 -6 6
15 İstanbulspor 6 -6 5
16 MKE Ankaragücü 6 -5 4
17 Demir Grup Sivasspor 7 -6 4
18 HangiKredi Ümraniyespor 7 -5 2
19 Atakaş Hatayspor 6 -8 1
# TAKIMLAR O AV P
1 Eyüpspor 6 3 13
2 Bodrumspor 6 5 11
3 Ankara Keçiörengücü 6 2 11
4 Boluspor 5 2 10
5 Beyçimento Bandırmaspor 5 1 10
6 Sakaryaspor 6 2 9
7 Yılport Samsunspor 6 2 9
8 Pendikspor Futbol 6 1 9
9 Manisa FK 5 1 8
10 Tuzlaspor 6 0 8
11 Göztepe 6 0 8
12 Adanaspor 6 1 7
13 Çaykur Rizespor 5 2 6
14 Gençlerbirliği 6 -1 6
15 Altay 6 -3 5
16 Altınordu 5 -3 3
17 Erzurumspor FK 5 -4 3
18 Yeni Malatyaspor 6 -7 3
19 Altaş Denizlispor 6 -4 2
# TAKIMLAR O AV P
1 Çorum FK 6 7 13
2 Anagold 24Erzincanspor 5 5 13
3 Menemen FK 6 1 12
4 Bitexen Düzcespor 5 4 10
5 Hes İlaç Afyonspor 5 3 10
6 Şanlıurfaspor 6 3 10
7 Amed Sportif Faaliyetler 6 2 9
8 Batman Petrolspor 5 1 9
9 Somaspor 6 1 8
10 Arnavutköy Bld. Gençlikspor 6 0 8
11 Tarsus İdman Yurdu 6 0 7
12 Esenler Erokspor 6 -1 7
13 Bursaspor 5 3 6
14 İnegölspor 5 2 6
15 Isparta 32 Spor 6 -2 6
16 Ankaraspor 6 -3 6
17 Eşin Group Nazilli Belediyespor 6 -6 3
18 Sivas Belediyespor 6 -11 2
19 Bayburt Özel İdarespor 6 -9 1
# TAKIMLAR O AV P
1 İskenderunspor A.Ş. 6 5 15
2 TECO Karacabey Belediyespor 6 6 12
3 Kocaelispor 6 5 12
4 Serik Belediyespor 6 4 10
5 CriptoSwaps Zonguldak Kömürspor 6 3 10
6 Bucaspor 1928 6 2 10
7 Silahtaroğlu Vanspor FK 6 2 9
8 Ankara Demirspor 6 2 9
9 1461 Trabzon FK 6 1 9
10 Fethiyespor 6 0 9
11 Etimesgut Belediyespor 6 3 8
12 GMG Kastamonuspor 6 0 8
13 Sarıyer 6 0 7
14 Weecoins Kırklarelispor 6 0 7
15 Adıyaman FK 6 -2 5
16 Kırşehir Futbol SK 6 -4 4
17 Baynet İnşaat Balıkesirspor 6 -5 4
18 Diyarbekirspor 6 -7 4
19 Uşakspor A.Ş. 6 -7 3
20 Pazarspor 6 -8 1
# TAKIMLAR O AV P
1 Napoli 2 6 6
2 Ajax 2 3 3
3 Liverpool 2 -2 3
4 Rangers FC 2 -7 0