Gündem

Ak Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın’ın 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

Bundan altı yıl önce hain FETÖ kalkışmasının aramızdan aldığı 251 vatandaşımızın acısını kalbimizin en derininde hissediyor, şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet diliyorum.

Ak Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın’ın 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

Bundan altı yıl önce hain FETÖ kalkışmasının aramızdan aldığı 251 vatandaşımızın acısını kalbimizin en derininde hissediyor, şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet diliyorum. O gün gösterdikleri büyük cesaret ve istiklal ruhu ile hainlere fırsat vermeyerek gazi olan tüm vatandaşlarımıza da saygı ve minnetlerimi iletiyorum.

 

15 Temmuz Türk Milletinin damarlarında dolaşan Çanakkale ve İstiklal şuurunun, Kuvayı Milliye ruhunun bir tezahürüdür. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün söylediği gibi Türk Milleti ve Türkiye Cumhuriyeti tarihi boyunca, bizi kıymetli hazinemiz yurdumuz, istiklalimiz ve cumhuriyetimizden mahrum etmek isteyecek içeride ve dışarıda pek çok düşmanla karşı karşıya kalmıştır. Türk Milleti gösterdiği büyük özveri ve cesaretle hain darbecilere geçit vermeyerek o kara günü bir zaferle sonuçlandırmıştır.

 

 O gün kurumlarımız, güvenlik güçlerimiz içinde yuvalanan hainlere karşı polisi ve askeri ile birlikte omuz omuza savaşan asil Türk Milleti yurt içinde ve yurt dışında hain amelleri için bekleyen düşmanlarına büyük bir mesaj vermiştir. O gün tüm soğukkanlılığı ile milletimize cesaret veren Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliği ile asil Türk Milleti, İstiklal Şairimiz Mehmet Akif Ersoy’un İstiklal Marşımızda söylediği gibi iman dolu göğsü ile hainlerin karşısında durmuş, gövdesini siper etmiş ve cennet vatanımızı düşmana vermemiştir. Bu mesajıyla düşmanlara kirli emellerinin tutmayacağını açık ve net olarak göstermiştir.

 

Hainler unutmasınlar ki bu millet, onların korkusuzca karşısında duran Ömer Halis Demir’in, hainlerin bombalarına hedef olan Gölbaşı Özel Harekat Başkanlığında şehit düşen 52 kahraman polisinin, sivil ve askeri personel şehitlerinin acısını kalbinde kor gibi taşıyacak ve hainleri o ateşle yakacaktır. Hainler dünyanın neresine kaçarlarsa kaçsınlar nihayetinde karşılarında kahraman Türk Ordusunu ve Türk Polisini bulacaklar.

 

Yüce Allah’tan vatanımıza ve milletimize bir daha böyle bir acı yaşatmamasını dileyerek 15 Temmuz'un kahramanı Türk Milleti’ne sonsuz teşekkürlerimi iletiyor, şehitlerimize bir kere daha rahmet diliyorum.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL