Gündem

Başkan Büyükakın: Anadolu coğrafyasının tüm güzellikleri burada

Başkan Büyükakın, “Büyükşehir’de halkımızın öneri ve taleplerine karşı duyarsızlık ve umursamamazlık gibi bir durum asla söz konusu olamaz” dedi   Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Erzurumlular Federasyonu Başkanı Tekin Dursun, Kent Konseyi Emekli Meclisi Başkanı Abdurrahman Yılmaz, Kocaeli Emlakçılar Odası Başkanı Alpay Hacıoğlu, Kocaeli Lokantacılar Odası Başkanı İlhan Haftacı  ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerini makamında konuk etti.

Başkan Büyükakın: Anadolu coğrafyasının tüm güzellikleri burada

Başkan Büyükakın, “Büyükşehir’de halkımızın öneri ve taleplerine karşı duyarsızlık ve umursamamazlık gibi bir durum asla söz konusu olamaz” dedi

 

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Erzurumlular Federasyonu Başkanı Tekin Dursun, Kent Konseyi Emekli Meclisi Başkanı Abdurrahman Yılmaz, Kocaeli Emlakçılar Odası Başkanı Alpay Hacıoğlu, Kocaeli Lokantacılar Odası Başkanı İlhan Haftacı  ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerini makamında konuk etti. Başkan Büyükakın ayrıca Siyasal Vakfı Başkanı Mustafa Ak ve beraberindeki heyetle de bir araya geldi. Kocaeli’nin üreten bir kent olmasıyla birlikte emekçi şehrinde halka hizmet etmenin büyük gururunu yaşadıklarını dile getiren Başkan Büyükakın, “Kocaelili hemşerilerimizin çalışma ve üretme inancı çok yüksektir. İşte bu inanç ülkemizin kalkınmasına ve gelişmesine neden oluyor. Bir kez daha aziz hemşerilerimize çok teşekkür ediyorum. Ülkemizin kalkınması için ter döken tüm emekçi kardeşlerimize şükran borçluyuz” dedi.

 

“TER OLMADAN ÜRETİM OLMAZ, GELİŞME OLMAZ”

Kocaeli’nin Anadolu’nun her köşesinden göç aldığını da ifade eden Başkan Büyükakın, “Şehrimizi güzel ve zengin kılan tamda budur. Anadolu coğrafyasının tüm güzellikleri burada. Ülkesi için çalışan ve gayret eden mert Anadolu insanı, çalışarak ve üreterek Kocaeli’ne büyük katkı veriyor. Biz biliyoruz ki ter olmadan üretim olmaz, gelişme olmaz, yükselme olmaz. Başarılı insanların yaptığı çok çalışmaktır, bizde aziz hemşerilerimiz çok çalışıyoruz” diye konuştu.

 

“UMURSAMAMAZLIK GİBİ BİR DURUM ASLA OLAMAZ”

Konuklarıyla görüş alışverişi yapan, kentteki emekliler başta olmak üzere tüm vatandaşların taleplerine karşı büyük bir ciddiyetle yaklaştıklarına da vurgu yapan Başkan Büyükakın, “Büyükşehir Belediyesi’nde halkımızın öneri ve taleplerine karşı duyarsızlık ve umursamamazlık gibi bir durum asla söz konusu olamaz. Her talep ve öneri önem sırasına göre listelenir, değerlendirilir ve gereken yapılır. Bununla birlikte kültürden sanata, alt ve üst yapıdan gençlik hizmetlerine kadar hayatın her alanında çok büyük hizmetlerimiz var. İşte bu hizmetleri Sivil Toplum Kuruluşlarımızla birlikte ortak akılla yapmaya gayret ediyoruz” diyerek sözlerini tamamladı. Birliktelikler görüş alışverişlerinin ardından sona erdi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL