Gündem

Başkan Selvitopu’dan İYİ Parti’ye ziyaret

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, İYİ Parti Karabağlar İlçe Başkanı Aysel Ersöz ve ilçe yönetimini ziyaret etti.

Başkan Selvitopu’dan İYİ Parti’ye ziyaret

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, İYİ Parti Karabağlar İlçe Başkanı Aysel Ersöz ve ilçe yönetimini ziyaret etti.

 

Ersöz ve ilçe yöneticileri tarafından parti binası önünde çiçekle karşılanan Başkan Selvitopu, toplantı salonunda da İYİ partililerle buluştu. Öncelikle tüm Karabağlarlıların yaklaşan Kurban Bayramı'nı kutlayan Başkan Selvitopu, belediye çalışmaları hakkında kısa bir bilgilendirmede bulundu.

 

Karabağlar Belediyesi'nde hizmet kalitesini artırmak için kurumsallığı geliştirmeye çalıştıklarını vurgulayan Başkan Selvitopu, “Bunun için Dijital Arşiv ve ISO 9001 Toplam Kalite Yönetimi Belgesi hazırlıklarımız hızla yürütüyor. Yakın bir zamanda belediyenin tüm arşivi dijital ortama aktarılmış olacak. Vatandaşlarımız bazı konularda belediyeye bile gelmeden, hiç kimseye bağlı kalmadan sorunlarını çözebilecek” dedi.

 

Araç parklarını güçlendirdiklerini, Karabağlar Belediyesi'nin bugün kendi ekipleri ve son teknoloji araçlarla sokakta olduğunu belirten Başkan Selvitopu, “Asfaltlamaları, park, kaldırım düzenlemelerini rahatlıkla yapar hale geldik” dedi.

 

Kente kazandırdıkları Nasreddin Hoca Çocuk Kültür ve Bilim Merkezi'ni yılbaşından bu yana 10.000'den fazla çocuğun ziyaret ettiğini bildiren Başkan Selvitopu, Mobilya Akademi, Yıldız Kenter Kültür ve Sanat Merkezi, Kibar Belediye Hizmet Kompleksi yatırımlarının önemine dikkat çekti.

 

Başkan Selvitopu, bir diğer önemli proje olan Atatürk Gençlik ve Spor Merkezi inşaatının hızla sürdüğünü belirterek, “Karabağlar için çok önemsediğimiz bu merkezi, Cumhuriyetimizin 100. yılında hizmete açmayı hedefliyoruz” dedi.

 

Başkan Selvitopu, Sosyal Destek Kartı, erzak paketi dağıtımları, Sosyal Butik, KARBEM gibi çalışmalarla da dar gelirli ailelerin yanında olmaya çaba gösterdiklerini söyledi.

 

İYİ Parti İlçe Başkanı Aysel Ersöz ve partililer de, ziyaret nedeniyle Başkan Selvitopu'na teşekkür ettiler.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL