Gündem

Başkan Silpagar Koltuğu Naz’a Devretti

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, koltuğunu Gazi Abdurrahman İlkokulu 2.

Başkan Silpagar Koltuğu Naz’a Devretti

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar, koltuğunu Gazi Abdurrahman İlkokulu 2. ve 3. Sınıf öğrencileri Naz Hasanoğlu, Fatma Zümra İnan ve Mehmet Güvendik'e devretti.  

 

Gazi Abdurrahman İlkokulu Müdürü Hüseyin Çibir, Müdür Yardımcısı İsa Fidan ve Sınıf Öğretmeni Havva Yeşil ile birlikte Başkan Silpagar’ı ziyaret ederek çiçek hediye eden öğrenciler, Başkan Silpagar’dan çocuk kütüphanesi, çocuk parkı ve mesire alanı isteğinde bulundular.

 

Çocuk Başkan Naz Hasanoğlu, bu sırada kaymakamlıkla bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Çocuk kaymakamla yaptığı telefon görüşmesinde vatandaşlardan gelen çocuk parkı taleplerini değerlendireceklerini söyledi. Başkan Silpagar, ziyaret sonrasında öğrencileri oyuncak hediye ederek yolcu etti. 

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı ve TBMM’nin açılışının 102. yılını kutlamanın mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Başkan Silpagar, “Bu anlamlı günde, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, Kurtuluş Savaşımızın tüm kahramanlarını rahmetle ve minnetle anıyorum. Geleceğimiz olan çocuklarımızın bayramlarını kutluyor, onları sevgiyle selamlıyor, gözlerinden öpüyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL