Gündem

Bekirdere Üçyol'da mazgal tamiri

Büyükşehir Yol Bakım Timi, toplu taşıma araçları ve otomobillerce sıklıkla kullanılan Bekirdere Üçyol’daki deforme olan yağmursuyu mazgalını tamir etti Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım Timi, İzmit Bekirdere Üçyol’da İstanbul yoluna çıkıştaki mazgalın tamiratını yaptı.

Bekirdere Üçyol'da mazgal tamiri

Büyükşehir Yol Bakım Timi, toplu taşıma araçları ve otomobillerce sıklıkla kullanılan Bekirdere Üçyol’daki deforme olan yağmursuyu mazgalını tamir etti

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım Timi, İzmit Bekirdere Üçyol’da İstanbul yoluna çıkıştaki mazgalın tamiratını yaptı. Toplu taşıma araçları ve otomobillerce sıklıkla kullanılan yol üzerindeki yağmursuyu mazgalı zamanla deformasyona uğrayarak araçlar için sorun oluşturuyordu. Gelen talep doğrultusunda hızlıca müdahalede bulunarak mazgal tamiratını yapan Yol Bakım Timi, kısa süre içerisinde yağmursuyu mazgalının tamiratını tamamlayarak deforme olan mazgalın araçlara zarar vererek herhangi bir olumsuzluğa sebep olmasının önüne geçti.

KISA SÜRE İÇERİSİNDE GİDERİLİYOR

Fen İşleri Daire Başkanlığı Yol Bakım Timi, bakım, onarım ve yapım çalışmalarıyla en ufak bir aksaklığa sebebiyet vermeden, yollarda oluşan sorunları kısa süre içerisinde gideriyor. Yollarda veya kaldırımlarda meydana gelen deformasyonlar Yol Bakım Timi tarafından bakım ve onarımdan geçirilerek ulaşım noktasındaki problemler gideriliyor. Kent genelinde başta ana arterler, bulvar ve caddeler ile köy yollarında, kaldırımlarda bakım, onarım ve yapım çalışmaları ile hızlı, etkin, pratik çalışmalarla yaya ve araç trafiğini de aksatmadan bakım ve onarım çalışması yapıyor.

BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMALARI

Oluşan bozulmaların yaya ve araçlara zarar vermemesi için çalışmalarını süratle yaparak yayaların ve araçların sağlıklı ve konforlu bir şekilde ulaşım olanaklarından faydalanması sağlanıyor. Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım Timi, parke, bordür, beton gibi yolların yapımı ve tamiratı, yol üzerindeki alt yapı baca ve ızgara kapaklarının bakım onarımları, demir yaya korkuluklarının boyanması ve her türlü yol bakım onarım ve yapım çalışmalarında hizmet veriyor. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL