Magazin

Ben Bu Cihana Sığmazam Aleyna Solaker sürprizi

atv’nin reyting rekortmeni dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam’ın kadrosuna Aleyna Solaker katıldı.

Ben Bu Cihana Sığmazam Aleyna Solaker sürprizi

atv’nin reyting rekortmeni dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam’ın kadrosuna Aleyna Solaker katıldı.

Ben Bu Cihan Sığmazam dizisinin kadrosu gün geçtikçe büyüyor. Dizin son büyük transferi güzel oyuncu Aleyna Solaker oldu. Gerçek ailesinden ve geçmişinden bihaber güler yüzlü, naif ve dünya iyisi Emina karakterine hayat verecek olan güzel oyuncu, dizide İsmail Demirci (On beşli) ile aşk yaşayacak.

Yapımcılığını KYN Yapımevi’nin üstlendiği, yönetmen koltuğunda ise Mustafa Şevki Doğan’ın oturduğu dizinin senaryosunu Zülküf Yücel ve Zehra Yücel’in kaleme alıyor.

 

Karakter Analizi: Emina

Radovan Samaç 1995 Bosna Savaşı’nda ailesinin bütün itirazlarına rağmen Sırp Ordusu’na katılır. Bu sırada bir kız kardeşi (Anya) dünyaya gelir. Müslüman komşularıyla hiçbir derdi olmayan Sırp Samaç ailesi, Boşnak Karaliç ailesiyle birlikte savaştan kaçıp Bosna’nın Tuzla Şehri’ne giderken, dağlık güzergâh üzerinde pusu kuran keskin nişancı Sırp askerleri tarafından tek tek avlanır. Fakat bebek Anya (Emina) ve Karaliç ailesi kurtulur. Ailesinden herkesin öldüğünü zanneden Radovan Samaç, savaş suçlusu olarak kaçıp Rusya’ya gider. Karaliç Ailesi ise Emina’yı da yanlarına alarak Türkiye’deki akrabalarının yanına göç eder. Emina gerçek ailesinden ve geçmişinden bihaber onların çocuğu olarak büyür. Yıllar geçer ve bu Bosnalı aileden geriye sadece annesi bildiği Meliha kalır. Emina şu anda bir catering firmasında aşçı olarak çalışıyor. Güler yüzlü, naif ve dünya iyisi bir kızcağız. Onbeşli Radovan Samaç’a ulaşabilmek için yaklaştığı bu kıza istemeden aşık olur. Emina Onbeşliyle düşman olduklarını öğrendiğinde bir taraf seçmek zorunda kalır. Ama ikisinde de vazgeçemez

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL