Teknoloji

Bu Hafta GeForce NOW’a Yaza Ferahlık Katacak Yeni Oyunlar Ekleniyor

GeForce NOW’a eklenen 4 yeni oyunla yazın tadını çıkarın   Bu Perşembe gününün ilk haberi, GeForce NOW'a eklenen dört yeni oyunun ve GeForce NOW kalitesi ile oynayabileceğiniz 1.

Bu Hafta GeForce NOW’a Yaza Ferahlık Katacak Yeni Oyunlar Ekleniyor

GeForce NOW’a eklenen 4 yeni oyunla yazın tadını çıkarın

 

Bu Perşembe gününün ilk haberi, GeForce NOW'a eklenen dört yeni oyunun ve GeForce NOW kalitesi ile oynayabileceğiniz 1.300'den fazla oyun seçeneğinin GeForce NOW kütüphanesinde bulunduğunun duyurulması oluyor. Nerede olduğunuz fark etmeksizin GeForce NOW size en iyi oyun hizmetini sunmaya devam ediyor.

 

GeForce NOW’da tek başınıza ya da arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz birçok oyun bulunuyor. Genshin Impact ve Lost Ark gibi aksiyon rol yapma oyunlarını (RPG), Life is Strange: True Colors gibi hikaye odaklı destan oyunlarını veya NASCAR 21: Ignition gibi yüksek tempolu aksiyon oyunlarını ve daha fazlasını deneyimleyebilir ve yeni heyecanlar yaşayabilirsiniz.

 

Öte yandan, GeForce NOW Powered by GAME+ dünyası bir sonraki maceranızı kolayca bulmanıza da imkan sunuyor. Arama çubuğunu kullanarak istenilen oyunlara veya oyun türlerine hızlıca ulaşabiliyor. 

 

Oyunların GeForce destekli sunuculardan oynanması; Mac, mobil, Chromebook cihazlar başta olmak üzere çok sayıda farklı cihazda oyun temposunun devam etmesini sağlıyor.

 

Bu haftanın oyunları:

 

● Matchpoint – Tennis Championships (7 Temmuz’da Steam’de Yeni Sürüm) 

● Starship Troopers – Terran Command (7 Temmuz’da Epic Game Store’da Yeni Sürüm) 

● Sword and Fairy Inn 2 (8 Temmuz’da Stream’de Yeni Sürüm) 

● Arma Reforger (Steam)

 

Ayrıca, rFactor 2'nin GeForce NOW'a geleceği de açıklandı. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL