Gündem

CoComelon, Cartoonito Kuşağı ile artık Cartoon Network’te!

Eğlencenin adresi Cartoon Network'ün Cartoonito Kuşağı yepyeni bir çizgi filmle devam ediyor.

CoComelon, Cartoonito Kuşağı ile artık Cartoon Network’te!

Eğlencenin adresi Cartoon Network'ün Cartoonito Kuşağı yepyeni bir çizgi filmle devam ediyor. Okul öncesi çocukların severek izlediği çizgi film CoComelon renkli ve öğretici şarkıları ile hafta içi her gün saat 10.00’da Cartoon Network’te Cartoonito Kuşağı’nda yayınlanıyor. 

 

Neşeli çizgi filmlerin adresi Cartoon Network, okul öncesi çocukların Youtube’da yayınlanan favori çizgi filmi CoComelon’u Cartoonito Kuşağı’na taşıdı. CoComelon neşeli şarkıları ile çocukların harfleri, sayıları, hayvan seslerini ve renkleri eğlenceli bir şekilde öğrenmesini sağlıyor. CoComelon, hafta içi her gün saat 10.00’da çocuklarla Cartoon Network ekranlarında buluşuyor. 

 

CoComelon’da üç kardeşten JJ dondurma gibi kıvrılan saçı ve kocaman sıcak gülümsemesi ile her sabah yeni şeyler öğrenmek için uyanıyor. Çevresindekilere yardım etmekten her zaman mutluluk duyan Yoyo, cesareti, sınırsız yaratıcılığı ve korkusuzluğuyla sorunlarla başa çıkıyor. Abileri TomTom ise dünya hakkındaki sonsuz merakıyla, bir şeyleri düzeltmeye ve inşa etmeye bayılıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL