Kültür Sanat

Çocuklar için 'Yaratıcı Soyut Resim Atölyesi' Trump Art Gallery'de 

Çocuklar için ‘Yaratıcı Soyut Resim Atölyesi’ Trump Art Gallery’de    Trump Alışveriş Merkezi’nin sergi alanı Trump Art Gallery, 9 Aralık Cumartesi günü çocuklar için özel bir atölyeye ev sahipliği yapacak.

Çocuklar için 'Yaratıcı Soyut Resim Atölyesi'  Trump Art Gallery'de 

Çocuklar için ‘Yaratıcı Soyut Resim Atölyesi’

Trump Art Gallery’de 

 

Trump Alışveriş Merkezi’nin sergi alanı Trump Art Gallery, 9 Aralık Cumartesi günü çocuklar için özel bir atölyeye ev sahipliği yapacak. Sanatçı Pınar Partanaz ile ‘Yaratıcı Soyut Resim Atölyesi’ne katılacak olan çocuklar; soyut resim denemeleri yaparak hem yaratıcılıklarını geliştirecek hem de keyifli vakit geçirecekler.

 

Yaratıcı atölye çalışmaları ile çocukları sanatın büyülü dünyası ile buluşturan Trump Art Gallery, 9 Aralık Cumartesi günü özel bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. 

Sanatçı Pınar Partanaz, Trump Art Gallery‘deki ‘Kayboluş (Vanish)’ isimli sergisi kapsamında, çocuklarla ‘Yaratıcı Soyut Resim Atölyesi’ gerçekleştirecek. 

Çocuklar atölyede; diledikleri malzemelerle soyut resim denemeleri yapacak hem yaratıcılıklarını geliştirecek hem de keyifli vakit geçirecekler.

Atölye, 9 Aralık Cumartesi günü saat 15:00’te başlayacak. Atölyeye katılım ücretsiz ancak öncesinde ön kayıt yaptırılması gerekiyor.   

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL