Gündem

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz, Başkan Altay'ı Ziyaret Etti

CUMHURBAŞKANI YARDIMCISI YILMAZ, BAŞKAN ALTAY’I ZİYARET ETTİ   Çeşitli programlara katılmak üzere Konya’da bulunan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’ı ziyaret ederek, bir süre görüştü.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz, Başkan Altay'ı Ziyaret Etti

CUMHURBAŞKANI YARDIMCISI YILMAZ, BAŞKAN ALTAY’I ZİYARET ETTİ

 

Çeşitli programlara katılmak üzere Konya’da bulunan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’ı ziyaret ederek, bir süre görüştü.


Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’ı ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz, ziyarette ilk olarak Büyükşehir Taş Bina’da bulunan Konya Dijital Tanıtım Merkezi’ni gezerek merkezle ilgili Başkan Altay’dan bilgi aldı.

Büyükşehir Belediyesi’nin şehirde yaptığı hizmetleri ve devam eden yatırımlarla ilgili bilgi paylaşan Başkan Altay, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz’ı Konya’da ağırlamaktan dolayı mutluluk duyduklarını belirterek, destekleri dolayısıyla teşekkür etti.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz da Başkan Altay’ın “Konya Modeli Belediyecilik” anlayışıyla yürüttüğü çalışmalarla Türkiye’ye model olduğunu ifade etti. Konya’nın gelişimi için gösterdiği emek ve gayretlerden dolayı Başkan Altay’ı tebrik eden Yılmaz, çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL