Ekonomi

Doğanlar Holding’de Atamalar Gerçekleşti!

Doğanlar Holding İş Geliştirme ve Strateji Grup Başkanlığı bünyesinde atamalar gerçekleşti.

Doğanlar Holding’de Atamalar Gerçekleşti!

Doğanlar Holding İş Geliştirme ve Strateji Grup Başkanlığı bünyesinde atamalar gerçekleşti. Cahit Emre Kısacık İş ve Strateji Geliştirme Direktörü ve Dr. Ahmet Cenk Gültekin Finansal Modelleme Müdürü unvanıyla, Doganlar Holding bünyesine katıldı.

 

Üretim gücü ve insan kaynağıyla, başta mobilya olmak üzere perakende, inşaat, Entegre Atık Yönetimi ve enerji sektörlerinde Türkiye’nin önde gelen grup şirketleri arasında gösterilen Doğanlar Holding bünyesinde, İş Geliştirme ve Strateji Grup Başkanlığında bazı üst düzey atamalar gerçekleşti.

 

Doğanlar Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve İş Geliştirme ve Strateji Grup Başkanı Salih Tuncer Mutlucan: Doğanlar Holding, sürdürülebilir büyümenin temini, potansiyel alanların tespiti ve yeni faaliyet alanlarının geliştirilmesine destek olmak amacıyla kadrolarını güçlendirmeye devam edecek.

 

Doğanlar Holding İş Geliştirme ve Strateji Grup Başkanlığı bünyesinde göreve başlayan Emre Kısacık, İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği mezunu olup, Koç Üniversitesinde İş İdaresi yüksek lisans derecesine sahiptir. Yurt içi ve yurt dışında iş tecrübesine sahip olan Kısacık, son 10 yılda, stratejik planlama, iş geliştirme, risk analizleri ve sürdürülebilirlik alanlarında uzmanlaştı.        

 

Finansal Modelleme Müdürlüğü pozisyonuna atanan Dr. Ahmet Cenk Gültekin, lisans ve yüksek lisans eğitimini İngiltere’de University Of Portsmouth’da ekonomi ve finans alanlarında tamamladı. Doktora derecesine sahip olan Cenk Ahmet’in kariyer yolculuğu farklı banka ve holdinglerde finans, hazine ve stratejik planlama alanlarında şekillendi. 

 

Konuyla ilgili açıklamasında Salih Tuncer Mutlucan, Doğanlar Holding’in faaliyette bulunduğu her sektörde potansiyel iş alanlarını araştırdığını, bu alanda en önemli gücünün nitelikli insan kaynağı olduğunu belirtti.  İş Geliştirme ve Strateji Grup Başkanlığının Doğanlar Holding’in sağlıklı ve sürdürülebilir büyümesi adına; yeni faaliyet alanlarının tespiti, mevcut alanlarda sürdürülebilirlik odaklı stratejilerin hayata geçirilmesi ve grup şirketleri nezdinde iş geliştirme standartlarının oluşturulmasını hedeflediğine değindi. Holdingin halka arz edilmesinden önce,  ana hedeflerinin bu kalemler olduğunun altını çizdi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL