Teknoloji

Dünyanın en popüler K-Pop grubu BLACKPINK ilk sanal konserini PUBG MOBILE’da veriyor

PUBG MOBILE 2.

Dünyanın en popüler K-Pop grubu BLACKPINK ilk sanal konserini PUBG MOBILE’da veriyor

PUBG MOBILE 2.1 Güncellemesi kapsamında bir ilk:

 

PUBG MOBILE’ın “The Virtual” isimli ilk sanal konseri 23 Temmuz’da gerçekleşecek. Ayrıca 2.1 güncellemesiyle birlikte yeni temalı oyun modu Antik Gizem: Yükseliş ve yepyeni içerikler oyuncuları bekliyor.

 

PUBG MOBILE yeni yayınlanan 2.1 güncellemesi kapsamında tüm dünyada sansasyon yaratan K-pop grubu BLACKPINK'i, benzeri olmayan bir hayran deneyimi ve PUBG MOBILE'ın ilk oyun içi konseri olan "The Virtual" ile sanal dünyaya taşıyacak! BLACKPINK, dünyada bir ilk olan bu performanslarının yanı sıra, ay sonunda PUBG MOBILE'a özel bir parça ve müzik videosuna da imza atacak.

 

2.1 güncellemesi ayrıca yeni bir temalı oyun modu olan Antik Gizem: Yükseliş ile birlikte Döngü 3 Sezon 7 ve Royale Pass Ay 13 ile yepyeni içerikleri ve çok daha fazlasını oyuna ekleyecek! 

 

Bu ay, dünyaca ünlü K-Pop grubu BLACKPINK, heyecanla beklenen büyük dönüşünü PUBG MOBILE ile yapıyor. Geçmişte oyunla işbirliği bulunan BLACKPINK, şimdi ise PUBG MOBILE'da oyun içi konser performansı göstererek işleri bir sonraki seviyeye taşıyor. BLACKPINK ve PUBG MOBILE hayranları bu sanal etkinlik kapsamında bir araya gelerek dünyada bir ilke imza atacak. 

Bu heyecan verici oyun içi konser etkinliği ile müzik ve oyun severler BLACKPINK'in  klasik hitlerinden oluşan performansını izlemek için iki harika fırsata sahip olacak. Etkinlik, Kuzey ve Güney Amerika'da 22 – 23 Temmuz ve 29 – 30 Temmuz tarihlerinde, dünyanın geri kalanında ise 23 – 24 ve 30 – 31 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek.

 

2020 yılında BLACKPINK’in 'The ALBUM’ lansmanını kutlamak için yapılan işbirliğiyle bugüne kadarki en başarılı ortaklıklarından birine imza atan PUBG MOBILE, şimdi ise ilk oyun içi sanal BLACKPINK konseri ile dünyanın her yerindeki oyunculara ve Blink'lere tamamen benzersiz bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyor.

 

Grubun hayranları gerçek BLACKPINK deneyimini sadece konsere gelerek değil, grubun performansları sırasında giyeceği özel yapım performans kostümlerini alarak da yaşayacak. Kostümler 23 Temmuz'dan 31 Ağustos'a kadar oyunculara açık olacak ve Jisoo, Jennie, Rosé ve Lisa tarafından giyilen göz alıcı kıyafetler, oyuncuların savaş alanında ışıldamasını sağlayacak.

Oyuncular ücretsiz biletlerini 15 Temmuz'dan itibaren oyun içinden temin etmeye başladı ve biletini alan oyuncular konsere katılmak için gerekli olan Konser Kaynak Paketini önceden yükleyebilirler. 19 Temmuz’dan itibaren oyuncular PUBG MOBILE’da BLACKPINK enerjisini yaşatmaya başlayacak. Oyun içinde sanatçılara ne kadar çok hediye verilir ise, o kadar çok hediye ve promosyon malzemesi görünmeye başlayacak! Ayrıca, sadece oyuna giriş yaparak ya da temalı mücadeleleri tamamlayarak her gün çeşitli özel ödüller kazanma fırsatı olacak.

 

Diğer taraftan bu işbirliği sadece BLACKPINK'in mevcut şarkılarını kapsamıyor. PUBG MOBILE için özel olarak tasarlanan ve oluşturulan özel bir parça ve yeni bir müzik videosu çok yakında oyunda ve PUBG MOBILE sosyal medya kanallarında yayınlanacak. Gerçek bir görsel ve müzik şöleni ve daha fazlası için takipte kalın!

 

Tencent Games PUBG MOBILE Yayıncılık Başkanı Vincent Wang, “PUBG MOBILE olarak BLACKPINK ile tekrar ortaklık yapmaktan ve muhteşem müzikleri ile oyunumuz arasındaki bağı derinleştirmekten onur duyuyoruz. İlk oyun içi konserimiz ile PUBG MOBILE'ın sürekli gelişen dünyasını daha da genişletecek, BLACKPINK’in geri dönüşüne tanık olacağımız bu işbirliğiyle gelecek yıllar boyunca hatırlanacak  çığır açan bir etkinliğe imza atacağız. Battle Royale'de yeni bir çağ başlattığımız için inanılmaz heyecanlıyız. Bu, kaçırmak istemeyeceğiniz bir deneyim olacak" dedi.

 

YG Entertainment ise "Dünyanın en iyi grubu BLACKPINK ve battle royale türündeki en iyi mobil oyun olan PUBG MOBILE arasındaki ikinci işbirliğini bir oyun içi konser ile düzenlemekten memnuniyet duyuyoruz. Hem sanatçılar hem de hayranlar için sınırların ve dil engellerinin ötesinde, yakın bir etkileşim kurulmasına fırsat yaratılmasınıumuyoruz. Sanal dünyada düzenlenen bir konser olduğu için müzik ve performansların yanı sıra çeşitli eğlenceler ile hayranlara özel ve ilginç bir deneyim yaşatılacak. Hepimiz BLACKPINK'in gerçek dünyadan farklı olarak çeşitli yönlerinin tadını çıkarabileceğiiz." dedi.

 

Yeni temalı oyun modu Antik Gizem: Yükseliş artık oynanabilir olduğundan, parlak ışıkların yerini kısa süre sonra tozlu kum fırtınaları alacak. Erangel, Miramar veya Livik'te Dereceli modda Temalı Haritalara girin ve her maçın başında rastgele patlayan öfkeli Kum Fırtınası Bölgesi'ni deneyimleyin. Bununla birlikte, cesur oyuncular, mağlup edildikten sonra savaş alanına dönmek için her maçta sadece bir kez kullanılabilecek Böcek Tılsımları ile ödüllendirilecek.

 

Oyuncular ayrıca Hareketli Kum Yolu’ndan geçerek İmparator Tapınağı’na girebilir, Kum Devi’ni hareket ettirebilir ve Firavun'un Ganimeti’ni ortaya çıkarmak için Antik Gizem'e atlayabilirler. Oyuncular bölgeyi yağmalayarak veya eski bir düşmanla savaşarak İlkel Suyu ödülünü kazanabilir ve bu sayede sağlık ve enerjilerini toparlayabilir.

 

 

Savaş alanında çeşitli Böcek Harabeleri ve Çakal Harabeleri de bulunabilir. Bulmacaları çözmek veya mumyalanmış koruyucuyu yenmek, oyunculara birbirinden değerli ödüller de kazandıracak. İnanılmaz indirimlerle malzemeler satan Çöl Tüccarları da haritadaki rastgele konumlardan bulunabilir. Son olarak, haritada malzemelerle dolu Akrep Sandıkları da dikkat edilmesi gerekiyor.

 

 

PUBG MOBILE'ın 2.1 güncellemesi aynı zamanda yeni bir Efsanevi öğeler seti, yeni bir Sezon Bonus Puan Kartı, Derece Koruma Kartı ile Döngü 3 Sezon 7'yi getiriyor ve oyuncuların maçlardan ekstra puan kazanmalarına ve mevcut sezon puanlarını korumalarına olanak tanıyor. Antik Gizem: Yükseliş'in keyfini çıkaran oyuncular, özel başlıkların kilidini açmak için temalı hikaye görevlerini de tamamlayabilir.

 

 

19 Temmuz'da başlayan Royale Pass 13. Ay: Exo-Genesis kapsamında, Mini14 ve M762 için yeni setler de dahil olmak üzere ödüllerle oyunculara yeni içerikler de sunuldu. Bu Royale Pass Ayı’nda oyuncular ayrıca yüzde 90 indirimli bir Wingman Finish ve Moments kartları alabilir, görevleri tamamlayarak RP Rank 50'ye ulaştıklarında indirimli fiyatla RP puanları satın alabilir ve ücretsiz 60 UC Kuponu kazanabilirler.

 

 

Yeni güncelleme ile PUBG MOBILE'da görsel iyileştirmeler, kullanıcı arayüzü yükseltmeleri ve çok daha fazlası dahil olmak üzere bir dizi başka iyileştirme de yapıldı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL