Kültür Sanat

GAİN'in çok sevilen dizisi “Ayak İşleri" dördüncü sezon çekimleri için sete çıktı

Başrolünü Çağlar Çorumlu ve Güven Murat Akpınar’ın paylaştığı, GAİN’in orijinal dizisi “Ayak İşleri” geri dönüyor!  Duygusal maço Vedat ile politik doğruculuğa kafayı takmış Evren’in, zengin iş insanı Servet Abi’nin “işlerini” halletmeye çalışırken başlarına gelenleri anlatan “Ayak İşleri”nin dördüncü sezon çekimlerine başlandı.

GAİN'in çok sevilen dizisi “Ayak İşleri" dördüncü sezon çekimleri için sete çıktı

Başrolünü Çağlar Çorumlu ve Güven Murat Akpınar’ın paylaştığı, GAİN’in orijinal dizisi “Ayak İşleri” geri dönüyor! 

Duygusal maço Vedat ile politik doğruculuğa kafayı takmış Evren’in, zengin iş insanı Servet Abi’nin “işlerini” halletmeye çalışırken başlarına gelenleri anlatan “Ayak İşleri”nin dördüncü sezon çekimlerine başlandı. 

“Muhteşem uyum”una tanıklık ettiğimiz bu iki zıt karakter, içine düştükleri trajikomik durumlarla mücadele ederken seyirciyi yine aksiyon ve kahkaha dolu bir maceraya sürüklüyor. 

Özgün senaryosu ve muhteşem oyunculuk performanslarıyla çok sevilen dizi, Çağlar Çorumlu’ya 49’uncu Altın Kelebek Ödül Töreni’nde En iyi Komedi Dizisi Erkek Oyuncu Ödülü’nü getirmişti. 

Diziye üç sezon boyunca Taner Barlas, Şebnem Sönmez, Bülent Emin Yarar, Defne Kayalar, Sarp Akkaya, Şenay Gürler, Berkay Ateş, Çağdaş Onur Öztürk, Uraz Kaygılaroğlu, Esra Ruşan, Nur Fettahoğlu ve Sarp Apak gibi birbirinden başarılı isimler konuk olmuştu. “Ayak İşleri”nin dördüncü sezonuna ise Özge Özpirinçci, Bartu Küçükçağlayan, Melis Birkan, Tolga Tekin, Deniz Celiloğlu ve İlker Fıratlı gibi birçok ünlü oyuncu konuk olacak.

Son yılların en çok konuşulan komedi yapımlarından biri olarak gösterilen “Ayak İşleri”nin yönetmen koltuğunda oturan Caner Özyurtlu, senaryoyu Volkan Öge ile birlikte kaleme alıyor. Yapımcılığını ise AC Film üstleniyor.

“Ayak İşleri”, dördüncü sezonuyla çok yakında sadece GAİN’de!

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL