Eğitim

Gebze Center AVM’de Yetişkinler İçin Hobi Atölyeleri Başlıyor

Gebze ve bölge halkı için kıymetli bir yaşam merkezi olan Gebze Center AVM, yetişkinler için birbirinden keyifli hobi atölyelerine başlıyor.

Gebze Center AVM’de Yetişkinler İçin Hobi Atölyeleri Başlıyor

Gebze ve bölge halkı için kıymetli bir yaşam merkezi olan Gebze Center AVM, yetişkinler için birbirinden keyifli hobi atölyelerine başlıyor. Temmuz ayı boyunca hafta içi her Perşembe iki seans olarak gerçekleşecek atölyelere katılmak isteyenler hem danışmadan hem de 0530 291 86 25  numaralı whatsapp hattı üzerinden kayıt yaptırabilecek.

 

Bölgenin hem ekonomisine hem de sosyal yaşamına önemli bir katma değer sağlayan Gebze Center AVM, Temmuz ayında ziyaretçilerini yeni hobi atölyeleriyle karşılıyor.

 

Yetişkinler için birbirinden keyifli hobi atölyelerine başlayan Gebze Center AVM’de Temmuz ayı boyunca hafta içi her Perşembe iki seans olarak gerçekleşecek atölyelere katılmak isteyenler danışmaya gelerek, 0 262 641 67 99 numarayı arayarak veya 0530 291 86 25  numaralı whatsapp hattı üzerinden kayıt yaptırabilecek.

 

Profesyonel eğitmenler eşliğinde yapılacak atölyeler iki saat sürecek olup gerekli malzemeler Gebze Center tarafından verilecek. Çalışan ziyaretçilerinde  katılabilmesi  için atölyeler 14:00-16:00 ve 19:00-21:00 saatleri arasında hem gündüz hem de akşam iki seans olarak gerçekleştirilecek. 

 

Temmuz Programı dop dolu…

Her ay ziyaretçilerini düşünen etkinlik ve kampanyalar düzenleyen Gebze Center AVM’de Temmuz atölyeleri programı birbirinden keyifli geçecek. 7 Temmuz Heykel Atölyesi, 14 Temmuz Mozaik Atölyesi, 21 Temmuz Kişiye Özel Kupa Yapımı Atölyesi ve 28 Temmuz’da Ahşap Boyama Atölyesi yapılacak ve atölye sonunda yapılan tüm ürünler katılımcılara hediye edilecek. Her seansta 10 kişi olacağı için kayıt yaptırmak için acele etmek gerekiyor. 

 

Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yönetim şirketi Fiba Commercial Properties (Fiba CP) yönetiminde faaliyetlerini sürdüren Gebze Center AVM hakkında ayrıntılı bilgi için gebzecenter adresi ziyaret edilebilir.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL