Gündem

Golin İstanbul, AKÖde'nin İletişim Ajansı Oldu

Golin İstanbul, AKÖde’nin İletişim Ajansı Oldu Yeni nesil ödeme sistemleri geliştiren AKÖde, dünyanın önde gelen iletişim danışmanlığı ajanslarından Golin İstanbul ile yeni bir iş birliğine imza attı.

Golin İstanbul, AKÖde'nin İletişim Ajansı Oldu

Golin İstanbul, AKÖde’nin İletişim Ajansı Oldu

Yeni nesil ödeme sistemleri geliştiren AKÖde, dünyanın önde gelen iletişim danışmanlığı ajanslarından Golin İstanbul ile yeni bir iş birliğine imza attı.

AKÖde, kullanıcıların ödeme ve para gönderme alışkanlıklarında önemli ölçüde etki yaratan farklılıklarla her kitleye uygun çözümler sunuyor. 2019 yılından beri Tosla ile bireysel kullanıcılarına finansal çözümler sunarken 2022 yılından itibaren işletmelere yönelik ödeme çözümlerini de sunmaya başlamıştı. Önümüzdeki dönemlerde de hem bireysel hem de işletmelere yönelik yeni ürün ve hizmetleriyle finansal ekosisteme katkı sağlayacak yeni projelerini hayata geçirmeye devam edecek.

Golin İstanbul, 30 yıllık deneyimi ile AKÖde ve Tosla’ya stratejik iletişim danışmanlığı çatısı altında kurumsal iletişim, konu ve etkinlik yönetimi, medya ilişkileri, marka iletişimi, influencer marketing ve liderlik iletişimi konularında hizmet verecek.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL