Kültür Sanat

“Herkes Seçimini Yapmalı!" “House of the Dragon" 2. Sezonuyla TOD'da!

TOD, dünya çapında ses getiren yapımları izleyicilerine sunmaya devam ediyor.

“Herkes Seçimini Yapmalı!"  “House of the Dragon" 2. Sezonuyla   TOD'da!

TOD, dünya çapında ses getiren yapımları izleyicilerine sunmaya devam ediyor. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de dizi severlerin merak ve heyecanla beklediği efsanevi “Game of Thrones” evreninin spin-off dizisi “House of the Dragon”un ikinci sezonu, TOD ve beIN CONNECT üzerinden sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

George R. R. Martin’in “Fire & Blood” (Ateş ve Kan) kitabından uyarlanan, demir tahta 300 yıl boyunca hükmeden Targaryen Hanedanı’nın hikayesini anlatan “House of the Dragon”un ikinci sezonu dizi severlerle buluşuyor. Tüm dünyada ilgiyle takip edilen dizi, Amerika yayınından hemen sonra, 17 Haziran’dan itibaren her Pazartesi 05.30’da TOD ve beIN Connect’te yer alacak. Ayrıca yine 17 Haziran’dan itibaren her Pazartesi 23.00’da beIN Series 1’den de Türkçe-İngilizce alt yazı ve dublaj seçeneğiyle izlenebilecek.

Yeni sezonunda Matt SmithOlivia CookeEmma D’ArcyEve BestSteve ToussaintFabien FrankelEwan Mitchell ve Rhys Ifans’ın yanı sıra Tom TaylorGayle RankinSimon Russel BealeFreddie Fox gibi başarılı oyuncuların da rol aldığı dizinin ikinci sezonunun konusu ise şöyle;

Kral 2. Aegon’un taç giyme töreni ve Rhaenyra’nın oğlu Lucerys Velaryon’un ölümünün ardından Westeros; Demir Taht için mücadele eden iki grubun gölgesinde daha fazla intikam, daha fazla yas ve acımasız ejderha savaşlarıyla kanlı bir iç savaşa sahne olacak.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL