İnegöllü Sporcular Milli Takımla 3’üncülük Kupasını Aldı - Kocaeli HaberKocaeli Haber

3 Ekim 2022 - 19:47

İnegöllü Sporcular Milli Takımla 3’üncülük Kupasını Aldı

Güneydoğu Avrupa Şampiyonasında Türkiye Milli Takımı adına mücadele eden İnegöl Belediyesi DOSTUM Oryantiring Takımı, Avrupa 3’üncüsü oldu.

İnegöllü Sporcular Milli Takımla 3’üncülük Kupasını Aldı
Son Güncelleme :

29 Ağustos 2022 - 13:10

Güneydoğu Avrupa Şampiyonasında Türkiye Milli Takımı adına mücadele eden İnegöl Belediyesi DOSTUM Oryantiring Takımı, Avrupa 3’üncüsü oldu.

 

İnegöl Belediyesi Doğa Sporları ve Turizm Merkezi (DOSTUM) oryantiring takımı, Romanya’da düzenlenen Güneydoğu Avrupa Şampiyonasında Türkiye Milli Takımı adına mücadele etti. 24-28 Ağustos 2022 tarihleri arasında düzenlenen şampiyonada, DOSTUM antrenörü Tarık Şeker ile DOSTUM sporcuları; Aleyna Minden, Semanur Özdemir, Azra Coşkun ve Hilal Oruç ay yıldızlı formayı başarıyla taşıdı. Oryantiring Milli Takımımız, şampiyona sonucunda 3’üncülük kupası almayı başardı.

 

Semanur Özdemir, bayrak yarışmasında 1 saniyeyle 2’nciliği kaçırarak 3’üncülük madalyasını alırken, Azra Coşkun ise sprint etabında 4’üncü olarak kürsüde yer almayı başardı.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

FİKSTÜR - 01 Ekim 2022 Cumartesi

Tümünü Gör

14:30

KasımpaşavsGaziantep FK

17:00

MKE AnkaragücüvsMedipol Başakşehir

17:00

Yukatel KayserisporvsTrabzonspor

20:00

Adana DemirsporvsGalatasaray

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
# TAKIMLAR O AV P
1 Medipol Başakşehir 7 10 17
2 Adana Demirspor 8 7 17
3 arabam.com Konyaspor 8 7 17
4 Galatasaray 8 4 17
5 Trabzonspor 8 2 16
6 Beşiktaş 8 6 15
7 Fenerbahçe 7 14 14
8 Yukatel Kayserispor 8 3 12
9 Kasımpaşa 8 -7 12
10 Gaziantep FK 8 2 11
11 Corendon Alanyaspor 8 -5 9
12 Bitexen Giresunspor 7 -3 8
13 VavaCars Fatih Karagümrük 6 -2 6
14 Fraport TAV Antalyaspor 7 -6 6
15 İstanbulspor 6 -6 5
16 MKE Ankaragücü 7 -6 4
17 Demir Grup Sivasspor 8 -7 4
18 Atakaş Hatayspor 7 -7 4
19 HangiKredi Ümraniyespor 8 -6 2
# TAKIMLAR O AV P
1 Ankara Keçiörengücü 7 5 14
2 Eyüpspor 7 3 14
3 Sakaryaspor 7 4 12
4 Pendikspor Futbol 7 4 12
5 Bodrumspor 7 3 11
6 Manisa FK 6 2 11
7 Boluspor 6 2 11
8 Beyçimento Bandırmaspor 6 1 11
9 Yılport Samsunspor 7 2 10
10 Çaykur Rizespor 6 4 9
11 Tuzlaspor 7 0 9
12 Göztepe 7 -3 8
13 Adanaspor 7 0 7
14 Gençlerbirliği 6 -1 6
15 Altay 7 -3 6
16 Erzurumspor FK 5 -4 3
17 Altınordu 6 -6 3
18 Yeni Malatyaspor 7 -9 3
19 Altaş Denizlispor 6 -4 2
# TAKIMLAR O AV P
1 Çorum FK 6 7 13
2 Şanlıurfaspor 7 6 13
3 Anagold 24Erzincanspor 6 4 13
4 Menemen FK 7 1 13
5 Batman Petrolspor 6 4 12
6 Bitexen Düzcespor 6 4 11
7 Hes İlaç Afyonspor 6 3 11
8 Amed Sportif Faaliyetler 7 2 10
9 Esenler Erokspor 7 2 10
10 Tarsus İdman Yurdu 7 1 10
11 Arnavutköy Bld. Gençlikspor 7 0 9
12 Isparta 32 Spor 7 -1 9
13 Ankaraspor 7 -2 9
14 Somaspor 7 0 8
15 İnegölspor 6 2 7
16 Bursaspor 6 0 6
17 Eşin Group Nazilli Belediyespor 7 -7 3
18 Sivas Belediyespor 7 -14 2
19 Bayburt Özel İdarespor 7 -12 1
# TAKIMLAR O AV P
1 Kocaelispor 7 8 15
2 İskenderunspor A.Ş. 6 5 15
3 Bucaspor 1928 7 6 13
4 TECO Karacabey Belediyespor 6 6 12
5 Ankara Demirspor 7 4 12
6 1461 Trabzon FK 7 2 12
7 CriptoSwaps Zonguldak Kömürspor 6 3 10
8 Weecoins Kırklarelispor 7 1 10
9 Fethiyespor 7 0 10
10 Serik Belediyespor 7 0 10
11 Silahtaroğlu Vanspor FK 6 2 9
12 GMG Kastamonuspor 7 0 9
13 Etimesgut Belediyespor 7 2 8
14 Sarıyer 7 -1 7
15 Kırşehir Futbol SK 7 -1 7
16 Adıyaman FK 6 -2 5
17 Diyarbekirspor 6 -7 4
18 Baynet İnşaat Balıkesirspor 7 -8 4
19 Uşakspor A.Ş. 7 -10 3
20 Pazarspor 7 -10 1
# TAKIMLAR O AV P
1 Napoli 2 6 6
2 Ajax 2 3 3
3 Liverpool 2 -2 3
4 Rangers FC 2 -7 0