Gündem

Janssen Türkiye'den Global Atamalar

Janssen Türkiye’den Global Atamalar Dünyanın en büyük sağlık şirketlerinden biri olan Johnson & Johnson’ın ilaç grubu Janssen Türkiye, çalışanlarının gelişim alanlarını desteklemeye devam ediyor.

Janssen Türkiye'den Global Atamalar

Janssen Türkiye’den Global Atamalar

Dünyanın en büyük sağlık şirketlerinden biri olan Johnson & Johnson’ın ilaç grubu Janssen Türkiye, çalışanlarının gelişim alanlarını desteklemeye devam ediyor. Liderlik gelişimine yönelik eğitimler, çeşitlilik ve kapsayıcılık anlayışını destekleyen uygulamalar, iş-yaşam dengesinin en iyi şekilde gerçekleşmesine yardımcı olacak politikalar, iş dünyasının değişen trendlerine uygun tasarladığı süreçlerle Janssen Türkiye, çalışanlarına global kariyer fırsatları da sunuyor.

135 yıllık bilimsel mirası, inovatif bakış açısı ve global vizyonundan beslenen hasta odaklı yaklaşımı ile 23 yıldır Türkiye’de faaliyet gösteren Janssen Türkiye, organizasyonundaki yetenekleri geliştirmeye devam ediyor. Yenilikçi bakış açısı ve küresel vizyonundan beslenen, çalışanlarının her alanda gelişimini destekleyen uygulamaları sunan şirket, global kariyer fırsatları ile de çalışanlarını destekliyor. 

Bu kapsamda 2023 yılı içinde Janssen Türkiye’de iki global atama da gerçekleşti. Janssen Türkiye ve Ukrayna’da Onkoloji – Hematoloji ve Pulmoner Hipertansiyon İş Birimi Direktörü olarak görev alan Berkin Gökbudak, Nörobilim ve Pulmoner Hipertansiyon birimlerinde EMEA Bölgesi Ticari Strateji Lideri olarak atandı. Janssen Türkiye’de Kıdemli Satın Alma Uzmanı olarak 8 senedir çalışmalarını sürdüren Nuran Gömeç Ceylan ise görevine Senior Buyer olarak Janssen Çek Cumhuriyeti’nde devam edecek.

Çalışanlara sunduğu desteklerle bağımsız değerlendirme kuruluşu Top Employers Institute tarafından üst üste üçüncü kez En İyi İşveren Sertifikasına layık görülen Janssen TURGAN’ın Genel Müdürü Laetitia Decroix Guilloux, “Günümüzün yüksek rekabetçi piyasalarında, ideal çalışma ortamını yaratmak için çalışanlarımızı her alanda desteklememiz gerektiğinin bilincindeyiz. Yenilikçi bir bakış açısıyla yürüttüğümüz tüm süreçlere çalışma arkadaşlarımızı da dahil ediyor ve onları global olarak desteklemeye devam ediyoruz. Johnson & Johnson olarak kariyer gelişimlerini yeni pazarlarda sürdüren çalışanlarına benzersiz fırsatlar sunmaya ve Türkiye’yi Johnson & Johnson için bir yetenek merkezi olarak konumlandırmaya kararlıyız.”

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL