Gündem

Kartepe Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı

Kartepe Belediyesi’nin Temmuz ayı olağan meclis toplantısı Kartepe Belediye Başkanı Av.

Kartepe Belediyesi Temmuz Ayı Meclis Toplantısı

Kartepe Belediyesi’nin Temmuz ayı olağan meclis toplantısı Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman başkanlığında yapıldı. Meclis toplantısında 9 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı.

 

Kartepe Belediyesi’nin Temmuz ayı olağan meclis toplantısı meclis salonunda Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman başkanlığında yapıldı. Meclis toplatısında 9 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı. Meclis toplantısının açılışında konuşan Başkan Kocaman “Kartepeli hemşehrilerim başta olmak üzere sizlerin ve tüm İslam Aleminin mübarek Kurban Bayramı’nı tebrik ediyorum. Rabbim ibadetlerimizi kabul eylesin” dedi.

 

MECLİS GÜNDEMİ

Meclis gündeminde yer alan Maşukiye Mahallesi uygulama imar planı değişikliği ek süre talebi oybirliği, Acısu Mahallesi Sapanca Yolu Caddesi No: 440 adresinde bulunan Kartepe Belediyesi’ne ait işyerinin 10 yıl süre ile kiralanması, 2022 Mali yılı ek bütçe maddeleri oy çokluğu ile kabul edildi. Meclis gündemine gelen Tarıma elverişli olup değerlendirilmeyen arazilerin tespiti ve kiralama yöntemi ile ekim yapılmasının sağlanması oy çokluğu ile kabul edildi. 

 

KOMİSYONA HAVALE EDİLDİ

Meclis gündeminde yer alan 2022 yılı geçiş hakkı ücreti ile saha dolabı yeri kiralama ücreti bedellerinin belirlenmesi Plan ve Bütçe Komisyonu’na, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’nün “Kadro İhdası" oy çokluğu, "Boş kadro değişikliği" oy birliği, "Sözleşmeli personel ücretinin belirlenmesi" oy birliği ile kabul edilirken, "Kırsal mahalle değişikliği talebi" de İmar Komisyonuna havale edildi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL