Gündem

Kemer rengarenk olacak

Antalya Büyükşehir Belediyesi turizmin gözde ilçelerinden Kemer'i güzelleştiren peyzaj ve bakım çalışmalarına devam ediyor.

Kemer rengarenk olacak

Antalya Büyükşehir Belediyesi turizmin gözde ilçelerinden Kemer'i güzelleştiren peyzaj ve bakım çalışmalarına devam ediyor. 

 

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Kemer’de çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı ekipleri ilçenin rengarenk görünmesi için mevsimlik çiçek dikimi yapıyor. Çalışmalarına Atatürk ve Demokrasi Bulvarı'ndan başlayan ekipler, ilçenin girişini güzelleştiriyor.  

 

SÜS HAVUZLARINDA TEMİZLİK

Antalya  Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı’na bağlı Bakım Onarım Şube Müdürlüğü ekipleri ise Kemer’in gözbebeği Liman Caddesi üzerinde bulunan süs havuzlarında temizlik yaptı. Ekipler havuzda koku oluşmaması ve yosunlaşma olmaması için havuz temizliği kapsamında klorlama, dezenfekte ve fileleme çalışması gerçekleştirdi. Büyükşehir ekipleri çarşı merkezinde yer alan havuzlarda koku ve görüntü kirliliği oluşmaması için haftanın üç günü temizlik ve bakım onarım çalışmalarını sürdürüyor. 

 

CADDE ESNAFI TEŞEKKÜR ETTİ

Antalya Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Bakım Onarım Şube Müdürlüğü ekipleri ise yerli ve yabancı konukların yoğun olarak kullandığı Liman Caddesi’nde kırılan ve deforme olan doğal taşları yeniledi. Esnaf cadde estetiğinin bozulmaması için büyük özen gösteren ekiplere teşekkür etti.

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL