Gündem

Kocaeli Büyükşehirin ‘bayram şenliği’ etkinliğinde bayram coşkusu

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından İzmit Kent Meydanında düzenlediği Bayram şenliğinde renkli görüntüler ortaya çıktı.

Kocaeli Büyükşehirin ‘bayram şenliği’ etkinliğinde bayram coşkusu

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından İzmit Kent Meydanında düzenlediği Bayram şenliğinde renkli görüntüler ortaya çıktı. Her şeyin düşünülerek organize edildiği şenlikte çocuklar, gençler ve aileler Kurban Bayramını coşkuyla kutladı. Çocuklar için eğlence parkurları kuruldu. Gençler ve ailelerde çalan müziklerle eğlendi. Çocuklar eğlence parkurlarında eğlenirken animatörler ve palyaçolar eşlik etti. İzmit halkının yoğun katılımı ile kutlamalar renkli görüntüler verdi.

 

 

GENÇLER ÇOCUKLAR VE AİLELER DOYASIYA EĞLENDİ

 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kurban bayramının geleneksel coşkusunu kutlamak adına İzmit kent Meydanında bayram şenliği düzenledi. Bayramın 2. Gününde başlayan etkinlikler saat 15:00 ila 20:00 arasında kent meydanında gerçekleşti. Çocukların hoşça vakit geçirebilmesi için alana birçok şişme oyun grupları kuruldu. Ayrıca çocuklar birbirinden farklı etkinlikler ve oyun alanlarında keyifle vakit geçirirken, etkinlik boyunca patlamış mısır, macun, ve pamuk şekeri ikram edildi balonlar dağıtıldı. Çocuklar için alanda palyaçolar eşliğinde sahne şovları gerçekleşti. Çocuklar palyaçolar ile dans ederek, oyunlar oynadı. Alana çocuklarını getiren aileler için de ikram çadırı kuruldu. Çocuklar alanda gönüllerince eğlenirken gençler halaylar çekip aileler de keyifli vakit geçirdi. 7 den 77’ herkesin eğlendiği bir bayram şenliği oldu. Bayramın 3 günü İzmit Kent Meydanin da 16.30-21.00 arasında eğlenceler devam edecek

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL