Gündem

Malkara Belediyesi Tarafından Sezonluk 16 Beden İşçisi Alımı İçin Mülakat Gerçekleştirildi

Malkara Belediyesi tarafından 22 Nisan 2022 Cuma günü 10.

Malkara Belediyesi Tarafından Sezonluk 16 Beden İşçisi Alımı İçin Mülakat Gerçekleştirildi

Malkara Belediyesi tarafından 22 Nisan 2022 Cuma günü 10.00 ile 15.00 saatleri arasında 16 beden işçisi alımı için mülakat gerçekleştirildi.

 

8 kişi Fen İşleri Müdürlüğünde, 8 kişi de Park ve Bahçeler Müdürlüğünde çalıştırılmak üzere yapılan mülakata, 36 erkek, 63 kadın olmak üzere toplam 99 kişi başvuruda bulundu.

 

Sözlü ve uygulamalı olarak gerçekleştirilen mülakatta başvuru yapan kişilerin işe yatkınlıkları gözlemlenerek belirlenen komisyon tarafından değerlendirmeler yapıldı.

 

16 beden işçisi için oluşturulan mülakat komisyonunda, Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Akkaya, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Ünal Akkaya, Park ve Bahçeler Müdürü Çiler Bilsel, Fen İşleri Müdürlüğü Personeli İsmail Şen ile İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü Personeli Ercan Fırtına yer aldı.

 

Komisyon tarafından yapılacak değerlendirmenin ardından ita amirinin onayı ile birlikte mülakatta başarılı olan 16 kişinin ismi belediyemizin hizmet binalarında askıya çıkarılarak kurumsal internet sitemizden (www.malkara.bel.tr) duyurusu yapılacaktır.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL