Gündem

MÜSİAD İzmir Başkanı Bilal Saygılı Kurban Bayramını Kutladı

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) İzmir Başkanı Bilal Saygılı, yarın idrak edeceğimiz Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

MÜSİAD İzmir Başkanı Bilal Saygılı  Kurban Bayramını Kutladı

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) İzmir Başkanı Bilal Saygılı, yarın idrak edeceğimiz Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

 

Saygılı, mesajında şunları söyledi: “Yüce Rabbimizin bizlere bahşettiği eşsiz zamanlardan biri olan Kurban Bayramı’na kavuşmanın heyecanını yaşıyoruz. Bayramlar, bizleri ortak inanç, tarih ve medeniyet ekseninde birbirimize kenetlenmemizi sağlayan, kardeşliğimizi pekiştiren günlerdir.

 

Kardeşlik şuurumuzun ve birbirimize muhabbetimizin toplumsal boyutta doruğa ulaştığı huzur günleri olan bayramlar, sevme, değer verme ve paylaşma ekseninde atılan adımlarla gönüllerimizin yakınlaşmasına vesile olmaktadır. Sevinç ve neşe günleri olan bayramlarımız çeşitli sebeplerle ayrı düşen kalplerin tekrar buluştuğu barış ve sevinç zamanlarıdır. Bu itibarla, idrak ettiğimiz Kurban Bayramı’nda birbirimizi hatırlayalım. Kardeşlik ahdimizi yenileyelim. Birbirimize olan sadakatimizi ve muhabbetimizi yeniden tesis edelim. İnancımızın, kültürümüzün ve medeniyetimizin güzelliklerini, değerlerini ihya etmek için bu günleri fırsat bilelim.

 

Bu duygu ve düşüncelerle, bütün Müslüman kardeşlerimizin Kurban Bayramı’nı en kalbi duygularımla tebrik ediyorum. Bayramın tüm dünyada insanlığa sağlık getirmesini, barış, huzur ve adaletine vesile olmasını Yüce Allahtan niyaz ediyorum.”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL