Gündem

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, Kurban Bayramı Mesajı

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, Kurban Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında, ‘’ Paylaşmanın ve yardımlaşmanın önem kazandığı bu bayramda, birlik ve beraberliği yaşamının mutluluğu içerisindeyiz.

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, Kurban Bayramı Mesajı

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, Kurban Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında, ‘’ Paylaşmanın ve yardımlaşmanın önem kazandığı bu bayramda, birlik ve beraberliği yaşamının mutluluğu içerisindeyiz.’’ Dedi.

 

Belediye Başkanı Mehmet Kanar mesajında; Kurban bayramı fazileti Müslümanların omuz omuza aynı saflarda olup kardeşliğin pekişmesi anlamına gelir. Asırlardır bizi birbirimize bağlayan bu manevi değeri bu senede bizleri kavuşturan Rabbime hamd-ü senalar olsun.

 

Kıymetli Hemşehrilerim; Bayramlar birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendiren müstesna günlerden biri. Bu bayram sevdiklerinizle birlikte ağzınızın tadının bozulmadığı huzurlu, mutlu geçmesini temenni ederim. Sevinmek kadar sevindirmenin de önemli olduğu bu özel günlerde, ihtiyaç sahibi, kimsesiz, yaşlı ailelerimizi de unutmamak gerekiyor. Bugüne kadar her konuda birlik ve beraberliğe örnek bir kurum olarak ihtiyaç sahiplerine elimizi uzattık, bu mübarek günlerde de paylaşma ruhunu unutmayacağız. Küslerin barıştığı, sevenlerin kavuştuğu, yapılan dua ve hayırların kabul olacağı bir bayram olması dileğiyle, Kurban Bayramı’nızı en kalbi duygularımla tebrik ediyor, tüm İslam âleminin kurban bayramını kutluyorum.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL