Kültür Sanat

“Nasıl Fenomen Oldum” Tüm Bölümleriyle beIN CONNECT’te!

Nilperi Şahinkaya’nın başrolünde oynadığı, oyuncu kadrosunda Derya Şensoy, Ahmet Kayakesen, Hülya Duyar, Bahadır Vatanoğlu’nun yer aldığı beIN ORIGINALS dizisi “Nasıl Fenomen Oldum”, tüm bölümleriyle dijital içerik platformu beIN CONNECT’te!          Yönetmenliğini Mustafa Kotan’ın yaptığı, yapımcılığını HANN’ın üstlendiği, izleyicilerin her hafta yeni bölümlerini merakla beklediği “Nasıl Fenomen Oldum”un final bölümleri yayımlandı.

“Nasıl Fenomen Oldum” Tüm Bölümleriyle beIN CONNECT’te!

Nilperi Şahinkaya’nın başrolünde oynadığı, oyuncu kadrosunda Derya Şensoy, Ahmet Kayakesen, Hülya Duyar, Bahadır Vatanoğlu’nun yer aldığı beIN ORIGINALS dizisi “Nasıl Fenomen Oldum”, tüm bölümleriyle dijital içerik platformu beIN CONNECT’te!     

 

 

Yönetmenliğini Mustafa Kotan’ın yaptığı, yapımcılığını HANN’ın üstlendiği, izleyicilerin her hafta yeni bölümlerini merakla beklediği “Nasıl Fenomen Oldum”un final bölümleri yayımlandı. 

 

Sürükleyici hikayesi ve sürpriz konukları ile her bölümünde izleyicileri şaşırtan “Nasıl Fenomen Oldum”, sosyal medyada da çok konuşuldu.

 

İzleyenleri; çok zengin bir kız olan Ala’nın (Nilperi Şahinkaya) ailesinin iflas etmesinin ardından, aslında hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı yaşantısına ve içinde bir intikam hikayesi barındıran, fenomenliğe uzanan yolculuğuna sürüklediği “Nasıl Fenomen Oldum”, tüm bölümleriyle dijital içerik platformu beIN CONNECT’te!

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL