Kültür Sanat

Ödüllü filmler TV'de ilk kez D-Smart'ta seyirciyle buluşacak

Usta aktör Bill Nighy’e En İyi Erkek Oyuncu Oscar adaylığı getiren “Living” ve Diane Kruger’ın başrolünde yer aldığı “Joika” filmi TV’de ilk kez D-Smart 3.

Ödüllü filmler TV'de ilk kez D-Smart'ta seyirciyle buluşacak

Usta aktör Bill Nighy’e En İyi Erkek Oyuncu Oscar adaylığı getiren “Living” ve Diane Kruger’ın başrolünde yer aldığı “Joika” filmi TV’de ilk kez D-Smart 3. kanalda yer alan Sinema TV’de izleyiciyle buluşacak.  

D-Smart; her zevke hitap eden zengin kullanıcı paketleri ve D-Smart içeriklerini istediğiniz zaman istediğiniz yerde izleyebileceğiniz D-Smart GO ile kullanıcıların beğenisini kazanıyor. D-Smart GO’nun Kasım ayı fırsatları kapsamında paketlerinde sunduğu kampanya ise devam ediyor.   

D-Smart’ın film kanallarında Aralık ayı boyunca 1353 farklı film yayınlanacak. D-Smart 3. kanalda yer alan Sinema TV’de Aralık ayında, usta aktör Bill Nighy’e En İyi Erkek Oyuncu Oscar adaylığı getiren “Living” ve Diane Kruger’ın başrolünde yer aldığı “Joika” filmleri TV’de ilk kez izleyiciyle buluşacak. 

 

Living (Yaşamak)

Bill Nighy, Aimee Lou Wood ve Alex Sharp’ı bir araya getiren Living, ömrünün son günlerini yaşayan bir adamın hikâyesine odaklanıyor. İkinci Dünya Savaşı sırasında harap olan Londra’da kıdemli memur olan Williams, şehrin bürokrasisini yeniden inşa etmek için mücadele eder. Ofiste evrak işleriyle, evde ise yalnız bir yaşam süren Williams için hayat oldukça boş ve anlamsızdır. Ancak, kendisine konulan bir tıbbi teşhis, hayatını gözden geçirmesine neden olur. Ölümcül bir hastalığı olduğunu öğrenen William, işe gitmeyi bırakarak hayatını tam anlamıyla yaşamaya başlar.

 

Joika 

Yönetmen koltuğunda, James Napier Robertson’un oturduğu, Diane Kruger’ın ise başrolünde yer aldığı Joika, bale sanatçısı Joy Womack’in yaşamını konu ediyor. Joy Womack, Anastasia Stevens’dan sonra Moskova’nın en ünlü bale akademisi olan Bolşoy Bale Akademisi’nden mezun olan ikinci Amerikalıdır. Film, akademiyi başarıyla bitirebilmek için birçok fedakârlıkta bulunan Womack’ın kariyerine odaklanıyor. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL