Gündem

Ömeroğlu “Diliskelesi kararını vermiş”

AK Parti Dilovası Belediye Başkan adayı Ramazan Ömeroğlu, meclis üyesi adayları Mevlüt Kaya ve Cemil Daşdemir tarafından Diliskelesi Mahallesi’nde açılan Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışını gerçekleştirdi.

Ömeroğlu “Diliskelesi kararını vermiş”

AK Parti Dilovası Belediye Başkan adayı Ramazan Ömeroğlu, meclis üyesi adayları Mevlüt Kaya ve Cemil Daşdemir tarafından Diliskelesi Mahallesi’nde açılan Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışını gerçekleştirdi. Yüzlerce vatandaşın katılımıyla oluşan coşkulu kalabalığı gören Ömeroğlu “Maşallah, Diliskelesi kararını vermiş.” dedi.

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Dilovası Belediye Başkan Adayı Ramazan Ömeroğlu önceki gün Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, İlçe Başkanı İlhan Yıldırım ile birlikte AK Parti Dilovası Belediyesi Meclis Üyesi Adayları Mevlüt Kaya ve Cemil Daşdemir’in Diliskelesi Mahallesi’nde açtıkları irtibat bürosunun açılış törenine katıldılar.

31 MART’TA YENİ BİR ZAFERE İMZA ATACAĞIZ

Programın açılış konuşmasını yapan AK Parti Dilovası İlçe Başkanı İlhan Yıldırım, “Yaklaşık 22 yıldır iktidarda olan bir parti olarak ülkemiz ve milletimiz için yaptığımız çalışmalar ile hep gurur duyduk. Ülkesine ve milletine sevdalı bir lider olan Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın 22 yılda neler kazandırdığını hep birlikte şahitlik ettik.

Dilovası’da son 15 yıldır AK Kadrolar ile tanıştı ve hemşehrilerimiz de bu muhteşem eserlerden istifade ediyor. Hepsi AK kadroların sayesinde oldu. İnşallah bundan sonra da Dilovası’na en güzel hizmetleri yapmaya devam edeceğiz. Bugün burada ki bu muhteşem kalabalık gösteriyor ki 31 Mart’ta yeni bir zafere daha imza atacağız. Ramazan kardeşimizde içimizden çıkan, Dilovası sevdalısı bir abimizdir. İnanıyorum ki 31 Mart’tan sonra Dilovası’nda çok daha güzel hizmetleri hayata geçirecektir. Bu kapsamda siz Diliskeleli hemşerilerimizden destek istiyoruz.”dedi.

MAŞALLAH DİLİSKELESİ

Açılışta konuşan Ömeroğlu ise, meclis üyesi adayları Mevlüt Kaya ve Cemil Daşdemir’e teşekkür ederek “Diliskelesi kararını vermiş. Maşallah Diliskelesi, bu ne güzel kalabalık, bu ne güzel coşku. Diliskeleli hemşerilerimle bu güzel günde bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyorum. Malum tüm Türkiye’de olduğu gibi ilçemizde de seçim maratonu başlamış durumda. Bu maratonda sizlere ve Dilovalı hemşerilerimize en iyi hizmeti yapabilmek için bir yarışa girdik. Hepimizin ortak noktası Dilovası’nın geleceği. İnşallah 31 Mart seçimlerinden sonra güzel ve yaşanılabilir bir Dilovası için hep birlikte koordineli bir şekilde çalışacağız. Bu kentte yaşayan ve hemen hemen her toplumun içinde olan ve sorunları, eksiklikleri bilen birisi olarak, göreve geldiğim günden itibaren öncelikli eksikliklerin en kısa sürede giderilmesi için çalışacağım. Emin olun ki beş yıl sonra daha farklı daha güzel bir Dilovası’nda hep birlikte yaşayacağız. Bu seçim de Diliskeleli hemşerilerimin desteğini istiyorum. Bana güvenin hiç kimsenin yüzünü kara çıkartmayacağım.”dedi.

KAYA VE DAŞDEMİR’DEN TEŞEKKÜR

Konuşmaların ardından Meclis Üyesi Adayları Mevlüt Kaya ve Cemil Daşdemir, konuklarına çeşitli ikramlarda bulundu ve açılışa katılarak desteklerini eksik etmeyen aile büyüklerine, dost ve akrabalarına teşekkür etti.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL