Kültür Sanat

Özgür Aksoy Tiyatro Günleri seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor

Özgür Aksoy Tiyatro Günleri seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor   Gemlik Belediyesi ve Bursa Barosu’nun ortaklaşa düzenlediği Av.

Özgür Aksoy Tiyatro Günleri seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor

Özgür Aksoy Tiyatro Günleri seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor

  Gemlik Belediyesi ve Bursa Barosu’nun ortaklaşa düzenlediği Av. Özgür Aksoy Tiyatro Günleri bu yılda perdelerini Gemliklilere açmaya hazırlanıyor.

 Türkiye’nin dört bir yanındaki baroların tiyatro grupları 07 – 11 Aralık tarihleri arasında Gemlik’te sergileyecekleri oyunlarla seyirciyle bir araya gelecek. Toplamda beş farklı oyunun sergileneceği tiyatro günlerinde tüm gösterimler saat 20.00’da Cemil Meriç Kültür Merkezi’nde olacak

 Özgür Aksoy Tiyatro Günleri programının açılışı 07 Aralık Perşembe günü Cemil Meriç Kültür Merkezi’nde saat 20.00’da yapılacak. Sui Generis Tiyatro Topluluğu tarafından ‘YARGI’ adlı tiyatro oyunuyla perdelerini açacak tiyatro günleri, 08 Aralık Cuma günü Çek Sanat Tiyatrosu tarafından sahneye konulacak olan DON QUİJOTE oyunu, 09 Aralık Cumartesi günü ise Bursa Barosu Tiyarto Advacato tarafından sahnelenecek ‘ROSENBERGLER ÖLMEMELİ’ oyunuyla, 10 Aralık Pazar Günü ise Ankara Barosu Oyun Atölyesi tarafından ‘ASLAN ASKER SHAVYK’ gösterimi ile tiyatro severlerle buluşacak. Programın kapanışı ise 11 Aralık Pazartesi günü yapılacak. Gemlik Belediyesi Kültür Sanat Topluluğu tarafından sahneye konulacak ‘GERÇEK KAYBEDEN’ oyunu ile tiyatro günleri kapanışını yapacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL