Ekonomi

Paraf’tan mobilya ve yapı marketi harcamalarına avantajlı ödeme kolaylığı

Yaşam alanlarını güzelleştirmek ve evinde değişiklik yapmak isteyenler için avantajlı ödeme ve taksit fırsatları sunan Paraf, alışverişleri daha cazip hale getiriyor.

Paraf’tan mobilya ve yapı marketi harcamalarına avantajlı ödeme kolaylığı

Yaşam alanlarını güzelleştirmek ve evinde değişiklik yapmak isteyenler için avantajlı ödeme ve taksit fırsatları sunan Paraf, alışverişleri daha cazip hale getiriyor. Paraf, 31 Temmuz tarihine kadar mobilya için veya yapı marketlerinde yapılacak 5.000 TL – 50.000 TL arası peşin işlemlere 2 ay erteleme ve 7 ay ekstra taksit imkânı sunuyor. 

 

Paraf, yaz aylarının gelmesiyle birlikte, değişime mobilyalarından başlamak isteyenler için hayata geçirdiği bütçe dostu kampanyasıyla alışveriş keyfini iki katına çıkarıyor. Mobilyaya yönelik veya yapı marketlerinde yapılan alışverişlere avantajlı ödeme ve taksit fırsatları sunan Paraf, 31 Temmuz 2022 tarihine kadar yapılan 5.000 TL ile 50.000 TL arasındaki peşin işlemlere 2 ay erteleme ve 7 ay faizsiz taksit fırsatı sağlıyor. 

 

Yalnızca mobilya ve yapı marketleri harcamaları için geçerli olan kampanyaya katılmak için, alışveriş yapılmadan önce kullanıcıların mobil cihazlarından “KAZAN” yazıp 3404‘e SMS göndermesi ya da Paraf Mobil’den “HEMEN KATIL” butonuna tıklaması yeterli. Kampanyaya; Paraf, Parafly ve sanal kartların yanı sıra ek kart kullanıcıları da katılabiliyor. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL