Ekonomi

Pegasus yolcuları uçak içi ikram alışverişlerini MultiNet’le ödüyor

MultiNet’li olmanın ayrıcalığı gökyüzünde de devam ediyor:     Türkiye’nin en yaygın harcama noktasına sahip yemek kartı MultiNet, tatil ve bayram yolculuklarında da çalışanların yanında olmaya devam ediyor.

Pegasus yolcuları uçak içi ikram alışverişlerini MultiNet’le ödüyor

MultiNet’li olmanın ayrıcalığı gökyüzünde de devam ediyor:

 

 

Türkiye’nin en yaygın harcama noktasına sahip yemek kartı MultiNet, tatil ve bayram yolculuklarında da çalışanların yanında olmaya devam ediyor. Yurtiçi seyahatlerinde Pegasus Hava Yolları’nı tercih eden MultiNet'liler, uçuş sırasında Pegasus Cafe’den satın aldıkları uçak içi ikramları MultiNet yemek kartıyla ödeyebiliyor. 

 

Multinet Up, Türkiye genelinde 30 binden fazla harcama noktasıyla hizmet verdiği yemek kartı çözümü MultiNet ile kullanıcılarına ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. Tatil sezonunun açılması ve Kurban Bayramı’nın yaklaşmasıyla birlikte, seyahat planlarında Pegasus Hava Yolları’nı tercih eden MultiNet kart sahipleri, uçuşları boyunca MultiNet yemek kartlarından yararlanabiliyor.

 

Yurtiçi seyahatlerinde Pegasus Hava Yolları’nı tercih eden MultiNet’liler; birbirinden lezzetli atıştırmalıkların, sağlıklı yiyecek alternatiflerinin yer aldığı Pegasus Cafe’nin iç hatlar menüsünden uçuşları boyunca alışveriş yapma imkanına sahipler.

 

Uçak seyahatlerinde yapılan yiyecek ve içecek alışverişlerinde geçerli olan tek yemek kartı çözümü olan MultiNet, Türkiye genelinde 30 bine varan restoran, kafe, büfe ve marketten oluşan MultiNet üye iş yeri ağında kullanılabiliyor. Kullanıcılar, Multinet Up’ın mobil cüzdan uygulaması MultiPay üzerinden kendilerine en yakın anlaşmalı işletmeyi öğrenebiliyor; bireysel kampanyalardan ve MultiNet’lilere özel avantajlardan yararlanabiliyor. Kullanıcılar ayrıca, yemek kartı sektörünün ilk sadakat uygulaması TatlıPara sayesinde anlaşmalı MultiNet noktalarında yaptıkları alışverişlerde sanal para birimi TatlıPara kazanıyor, kart bakiyelerine eklenen TatlıPara’ları MultiNet geçen tüm noktalarda harcayabiliyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL