Kültür Sanat

Prime Video, Bugün İkinci Sezonu Başlayacak Hit Dizisi Reacher'ın Üçüncü Sezonu İçin Onayının Alındığını Duyurdu

Prime Video, Bugün İkinci Sezonu Başlayacak Hit Dizisi Reacher’ın Üçüncü Sezonu İçin Onayının Alındığını Duyurdu   Dizinin yıldızı Alan Ritchson’un üçüncü sezon setinden kaydettiği bir videoyla yapılan duyuruyla birlikte bugün seyirciyle buluşacak aksiyon dolu ikinci sezonun ilk bölümünden uzun bir klip yayınlandı.

Prime Video, Bugün İkinci Sezonu Başlayacak Hit Dizisi Reacher'ın Üçüncü Sezonu İçin Onayının Alındığını Duyurdu

Prime Video, Bugün İkinci Sezonu Başlayacak Hit Dizisi Reacher’ın Üçüncü Sezonu İçin Onayının Alındığını Duyurdu  

Dizinin yıldızı Alan Ritchson’un üçüncü sezon setinden kaydettiği bir videoyla yapılan duyuruyla birlikte bugün seyirciyle buluşacak aksiyon dolu ikinci sezonun ilk bölümünden uzun bir klip yayınlandı.

Prime Video, bugün izleyiciyle buluşacak hit dizisi Reacher‘ın ikinci sezonun yayınlanmasından hemen önce, üçüncü sezon için onay alındığını duyurdu. Açıklama, Brezilya’nın São Paulo kentindeki CCXP etkinliği kapsamında düzenlenen Prime Video Paneli sırasında Reacher dizisinin yıldızı Alan Ritchson’un üçüncü sezon setinde kaydettiği bir videoyla yapıldı. Ritchson ayrıca bugün yayınlanacak ikinci sezondan uzun bir klip paylaşarak hayranlara aksiyon dolu ilk bölümden bir ön izleme sundu. Dünya çapında tutkulu bir izleyici kitlesine sahip olan Reacher yayınlanmaya başlamasıyla birlikte Prime Video’nun ABD’de ve dünya çapında bugüne dek en çok izlenen beş orijinal sezon arasında yer aldı. Reacher dizisinin ikinci ve üçüncü sezonları dünya çapında 240’tan fazla ülke ve bölgede sadece Prime Video’da yayınlanacak. Prime Video, ayda sadece 39 TL’ye özel indirimleri, geniş seçenekleri, kullanım kolaylığını ve kaliteli dijital eğlenceyi üyeleriyle buluşturuyor.

Dizinin yönetici prodüktörlerinden Lee Child’ın romanlarından uyarlanan ve Alan Ritchson’un (Fast X, Titans) başrolde oynadığı Reacher dizisi, bir Amazon MGM Studios, Skydance Television ve Paramount Television Studios yapımı. Reacher‘ın senaristi olan Emmy adayı yazar Nick Santora (FUBAR, Prison Break) aynı zamanda yönetici prodüktör ve dizi lideri olarak görev yapıyor. Üçüncü sezonda Santora ve Child’ın yanı sıra Ritchson ile birlikte Don Granger, Scott Sullivan, Mick Betancourt ve David Ellison, Dana Goldberg ve Skydance adına Matt Thunell yönetici prodüktörler olarak görev alıyor. Carolyn Harris ve Kenny Madrid ise Skydance Television için dizinin sorumlu yöneticiliklerini üstleniyor. 

 

15 Aralık’ta Prime Video’da yayınlanmaya başlayacak ikinci sezon, eski askeri dedektif Jack Reacher’ın (Alan Ritchson), eskiden ABD Ordusunda görev yaptığı 110. Askeri Polis Özel Soruşturma Birliği üyelerinin birer birer gizemli bir şekilde ve vahşice öldürüldüğüne dair şifreli bir mesaj almasıyla açılıyor. Başıboş bir yaşam süren Reacher, araştırma yapmak için ailesi gibi yakın olduğu üç eski ekip arkadaşıyla yeniden bir araya geliyor: Frances Neagley (Maria Sten); Reacher’ın uzun zamandır yakınlık duyduğu adli muhasebeci Karla Dixon (Serinda Swan); ve hızlı konuşan, sustalı bıçak kullanan aile babası David O’Donnell (Shaun Sipos). Birlikte, her dönemeçte bahislerin daha yüksek olduğu bir gizemi çözmeye başlarlar ve onlara kimin ihanet ettiği ve bir sonraki ölen kişinin kim olacağı sorularını gündeme getirir. Kendine özgü zekası ve büyüklüğünü kullanarak Reacher, gerçeği ortaya çıkarmak ve birliğindeki üyeleri korumak için hiçbir engel tanımayacaktır. Reacher ve ekibinin kesin bildiği bir şey varsa, o da Özel Dedektifler ile uğraşılmaması gerektiğidir. Bu sezon Reacher ve 110. Birliğin vereceği sert karşılıklara hazır olun.

 

Skydance Television hakkında

Çeşitli dijital servislere premium içerikler sağlayan Skydance Television, Emmy adayı olan Grace and Frankie dahil pek çok başarılı dizinin yapımcılığını üstleniyor. Skydance Television’ın imzasını taşıyan diziler arasında Reacher, Foundation, Tom Clancy’s Jack Ryan, Cross, Condor, The Big Door Prize ve Arnold Schwarzenegger’in başrolünü oynadığı ilk televizyon dizisi FUBAR sayılıyor.  

David Ellison tarafından 2010 yılında kurulan Skydance, global izleyici kitlesi için yüksek kaliteli, etkinlik düzeyinde eğlence sunan çok yönlü bir medya şirketi konumunda bulunuyor. Uzun metrajlı filmlerle başlayan şirket zaman içinde stratejik olarak genişleyerek günümüzde Los Angeles, Silikon Vadisi, İspanya ve Kanada’daki stüdyolarıyla Televizyon, İnteraktif, Animasyon, Yeni Medya ve Spor alanlarını da kapsıyor. 

 

Paramount Television Studios hakkında

Önde gelen bir içerik stüdyosu olan Paramount Television Studios (PTVS) tüm medya platformlarına yönelik olarak çok çeşitli ileri teknolojili ve eğlenceli televizyon programları geliştiriyor, finanse ediyor ve dünya çapında dağıtıyor. PTVS’nin yeni programları arasında her ikisi de Paramount+ için olmak üzere 80’lerin kültürel köşe taşı FATAL ATTRACTION filminin yeni versiyonu ve JOE PICKETT dizisinin ikinci sezonu, ayrıca Prime Video için John Krasinski’nin başrolünü üstlendiği oynadığı TOM CLANCEY’S JACK RYAN dizisinin final sezonu yer alıyor. PTVS için sırada Prime Video’nun iki dizisi var: REACHER’ın merakla beklenen ikinci sezonu ve Alex Cross romanlarından uyarlanan yeni gerilim dizisi CROSS. Paramount Television Studios, dünyanın lider televizyon, film ve dijital eğlence markalarına sahip global içerik şirketi Paramount’un (NASDAQ: PARA; PARAA) bir iştirakidir. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL