Gündem

QNBFinansbank'ın dünya'yla sürdürülebilirlik yolculuğuna Şahika Ercümen de katıldı

QNB FİNANSBANK’IN “DÜNYAYLA1” SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK YOLCULUĞUNA ŞAHİKA ERCÜMEN DE KATILDI    QNB Finansbank, sürdürülebilir bir gelecek için harekete geçmenin önemine dikkat çekmek amacıyla, Türkiye’nin serbest dalış rekortmeni Milli Sporcu Şahika Ercümen ile iş birliği yaptı.

QNBFinansbank'ın dünya'yla sürdürülebilirlik yolculuğuna Şahika Ercümen de katıldı

QNB FİNANSBANK’IN “DÜNYAYLA1” SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK YOLCULUĞUNA ŞAHİKA ERCÜMEN DE KATILDI 

 

QNB Finansbank, sürdürülebilir bir gelecek için harekete geçmenin önemine dikkat çekmek amacıyla, Türkiye’nin serbest dalış rekortmeni Milli Sporcu Şahika Ercümen ile iş birliği yaptı. Tüm sürdürülebilirlik çalışmalarını Dünyayla1 çatısı altında birleştiren QNB Finansbank, bu vizyonunu Şahika Ercümen iş birliği ile güçlendirmeyi hedefliyor.  

Sürdürülebilir bankacılık faaliyetleri konusunda öncü olmayı ilke edinen ve bu kapsamda tüm çalışmalarını “Dünyayla1” vizyonu altında birleştirerek daha güçlü bir temele oturtan QNB Finansbank, bu vizyonunun bir parçası olarak serbest dalışta rekortmen Milli dalgıcımız Şahika Ercümen ile iş birliği yaptı. Bu iş birliği bankanın sürdürülebilirlik hedeflerini gerçekleştirmede atılan anlamlı bir adımı temsil ederken, Dünyayla1 yolculuğunda da toplum ve çevre ile etkileşimin artırılması ve geniş kitlelerde farkındalık oluşturulmasını amaçlanıyor.

Milli sporcuyla yapılan iş birliği hakkında konuşan QNB Finansbank Sürdürülebilirlik Komitesi Başkanı Yeliz Ataay Arıkök şunları söyledi; “Türkiye’nin çevrenin korunması konusunda önemli figürlerinden biri olan ve dünya çapında başarıları ile ülkemizi gururlandıran Milli Sporcu Şahika Ercümen, bankanın sürdürülebilirlik çalışmalarını anlatmada önemli bir rol oynayacak. Şahika Ercümen’in deniz ekosistemlerinin ve sürdürülebilir uygulamaların önemini vurgulamak için derin bir iç görüsü ve tutkusu var. Sporcumuzun bu tutkusu ile çevre koruma konusundaki taahhüdümüz ve QNB Finansbank’ın Dünyayla1 vizyonunun değerleri mükemmel bir uyum içinde. Bu iş birliğinin geniş kitlelerde farkındalık yaratmamızda ve değişimi sağlamamızda büyük yardımı olacağına inanıyoruz.”

‘Dünyayla1’, QNB Finansbank’ın sürdürülebilirlik taahhüdünü yansıtan dönüşüme öncülük eden bir vizyon. QNB Finansbank, gelecek için değişimin kaçınılmaz olduğu inancı ve bu değişime öncülük etme taahhüdüyle çıktığı sürdürülebilirlik yolculuğunda tüm çalışmalarını dünya ve üzerinde yaşam süren varlıkların birbirine bağlılığını gözeterek gerçekleştiriyor.  Banka, bu doğrultuda Dünyayla1 adını verdiği sürdürülebilirlik yolculuğunda, yaşanabilir bir gelecek için attığı adımlarla geniş kitlelerde farkındalık yaratmayı amaçlıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL