Gündem

Şehit Üsteğmen Tunahan Yavuz'un ismi Bilişim Teknolojileri Atölyesinde yaşayacak

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Etlik Halk Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilen Şehit Tunahan Yavuz Bilişim Teknolojileri Atölyesi Açılış Töreni’ne katıldı.

Şehit Üsteğmen Tunahan Yavuz'un ismi Bilişim Teknolojileri Atölyesinde yaşayacak

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Etlik Halk Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilen Şehit Tunahan Yavuz Bilişim Teknolojileri Atölyesi Açılış Töreni’ne katıldı. Törende Şehit Piyade Üsteğmen Tunahan Yavuz’un ailesi, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri de yer aldı.

Başkan Turgut Altınok açılışta yaptığı konuşmada, “Şehidimizin ruhaniyeti buradadır. Rabbim ayetinde ‘Siz onlara ölü demeyiniz. Onlar diridir, lakin siz göremezsiniz” buyuruyor. Bin yıldır bu topraklardayız zor bir coğrafyada yaşıyoruz. Anadolu’yu vatan yapan bir Türk milleti var ve bunun da bedelini ödüyoruz. Vatanımız günlere kolay gelmedi, nice vatan evladının gözünü kırpmadan siper ettiği canlarıyla bizlere kaldı. Şehitlerimize, gazilerimize borcumuz ödenmez. Allah onlardan, onları yetiştiren kıymetli ailelerinden razı olsun. Vatan kahramanlarımıza minnettardır. Bu anlamlı günde aramızda olan başta şehidimizin kıymetli ailesi ve silah arkadaşlarına, Etlik Halk Eğitim Merkezi Müdürümüze ve tüm katılımcılara teşekkür ediyorum. Bilişim teknolojileri atölyemiz hayırlı uğurlu olsun.” diye konuştu.

Başkan Altınok konuşmasının ardından katılımcılarla birlikte kurdele keserek atölyenin açılışını gerçekleştirdi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL