Gündem

Sigortam.net'ten Heyecan Dolu Çekiliş Fırsatı

Türkiye’nin ilk ve lider dijital sigortacılık platformu Sigortam.

Sigortam.net'ten Heyecan Dolu Çekiliş Fırsatı

Türkiye’nin ilk ve lider dijital sigortacılık platformu Sigortam.net, Süper Lig heyecanına ortak oluyor!  13 Eylül – 17 Ekim tarihleri arasında Sigortam.net web sitesini ziyaret ederek çekiliş formunu dolduran herkes, 1000 Adet 1 Aylık TOD Süper Lig Paketi’nden birini kazanma şansı elde ediyor. 

 

Sigortam.net, Süper Lig coşkusu devam ederken spor tutkunlarını sevindirecek özel bir çekiliş fırsatı sunuyor. 1000 adet 1 Aylık TOD Süper Lig Paketi, 13 Eylül – 17 Ekim tarihleri arasında şanslı Sigortam.net müşterilerinin olacak.  

Sigortam.net web sitesi üzerinden ücretsiz şekilde ad, soyadı, telefon, adres bilgileri ile çekiliş katılım formunu dolduran herkes, kampanyaya katılarak bu özel hediye için 1 çekiliş hakkı kazanacak. Form doldurduktan sonra web sitesi veya çağrı merkezi üzerinden kasko sigortası için teklif veya poliçe alan katılımcılar ise kampanya boyunca ek olarak 1 çekiliş hakkı daha elde edecekler. Sigortam.net, alınan teklifin poliçeye dönüşmesi halinde ise katılımcılara, poliçe tutarının her 100 TL’si için ekstra 1 çekiliş hakkı tanımlayacak.

1 Aylık TOD Süper Lig Paketi kazanmak isteyenler, sigortam.net web sitesini ziyaret edebilir veya 444 24 00 üzerinden sigorta danışmalarıyla iletişime geçebilirler.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL