Teknoloji

TCL Electronics, Call Of Duty iş birliğini Modern Warfare III ile sürdürüyor

Dünyanın en çok satan ikinci TV markası TCL Electronics, yeni anlaşmalarla oyun deneyimini zenginleştirmeye devam ediyor.

TCL Electronics, Call Of Duty iş birliğini Modern Warfare III ile sürdürüyor

Dünyanın en çok satan ikinci TV markası TCL Electronics, yeni anlaşmalarla oyun deneyimini zenginleştirmeye devam ediyor. Call of Duty’nin resmi TV partneri TCL, bu iş birliğini oyunun kısa süre önce piyasaya sürülen Modern Warfare III sürümünde de devam ettireceğini açıkladı.

Türkiye’de Bilkom güvencesiyle tüketicilerle buluşan TCL Electornics, e-spor alanında iş birliklerini yeni anlaşmalarla sürdürüyor. TCL’in oyuncular için gelişmiş özellikler sunan TV modelleri; birçok önemli teknolojik işlevinin yanı sıra, oyun deneyimine getirdiği yenilikçi bir bakış açısıyla yeni dönemde de oyuncuların yanında olacak. Daha önce Call of Duty’nin resmi TV ortağı olduğunu duyuran şirket, bu iş birliğini Modern Warfare III sürümü ile bir sonraki aşamaya taşıdı. TCL’in Call of Duty ile olan mevcut iş birliğini bir üst seviyeye taşıması, şirketin oyuncularla olan bağını güçlendirme ve oyun deneyimini bir üst seviyeye taşıma yolundaki kararlılığının önemli bir adımını oluşturuyor. 

TCL’in 4K HDR PREMIUM 2000 Nit parlaklık deneyimi de dahil olmak üzere ayırt edici oyun özellikleri arasında; Quantum DOT desteği, HDMI 2.1 ile 144Hz’e kadar değişken yenileme hızına (VRR) sahip en yeni nesil Mini LED teknolojisi, 240Hz Oyun Hızlandırıcı, Otomatik Oyun Modu (ALLM), Game Master 2.0 ve AMD FreeSync Premium Pro yer alıyor.

Neredeyse her kare hızında kesintisiz ve doğal bir oyun deneyimi vaat eden yeni nesil TCL TV’ler, oyun ekranındaki dalgalanmalara ve kırık karelere son veriyor. Dinamik HDR formatlarını da destekleyen ve bant genişliği kapasitesini 48 Gbps’ye kadar yükselterek oyun deneyimini artıran TCL, en akıcı aksiyona ve optimize edilmiş performansa imza atıyor.

TCL’in AiPQ Processor 3.0 motoru, görüntüleme deneyimini bir adım ileri taşıyan 5 Ai-Picture-Quality algoritmasının yanı sıra, Full Array Local Dimming özelliği ile giriş sinyallerine göre arka ışığı ve görüntüyü mükemmel bir şekilde dengeliyor. Böylece her karede gelişmiş ışık ve gölge ayrıntılarının öne çıkmasını sağlıyor. Dolby Vision IQ ve Dolby Atmos tarafından desteklenen görüntü kalitesi, oyunlardaki yüksek hızlı hareket sahnelerini, IMAX Enhanced sertifikalı surround ses ile birleştirerek, göz alıcı bir oyun deneyimine imza atıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL