Teknoloji

Vivo TWS 2 İle Müziğin Tadını Doyasıya Çıkarın

TATİLİN EN GÖZDE PARÇASI O OLACAK!   vivo’nun şık tasarımı, aktif gürültü engelleme ve uzun saatler süren pil ömrü gibi gelişmiş özelliklerle bir araya getirdiği TWS 2 kablosuz kulaklıkları yazın keyfini kesintisiz müzik eşliğinde yaşamanızı sağlıyor.

Vivo TWS 2 İle Müziğin Tadını Doyasıya Çıkarın

TATİLİN EN GÖZDE PARÇASI O OLACAK!

 

vivo’nun şık tasarımı, aktif gürültü engelleme ve uzun saatler süren pil ömrü gibi gelişmiş özelliklerle bir araya getirdiği TWS 2 kablosuz kulaklıkları yazın keyfini kesintisiz müzik eşliğinde yaşamanızı sağlıyor. 

 

Yaz aylarının gelmesiyle uzayan günlerden ve güneşten aldığımız enerjiyle müzik ruhumuzu tamamlayan bir parça haline geliyor. Dünyanın lider akıllı telefon üreticisi vivo, ürün ekosistemine kattığı ilk akıllı gürültü engelleme özelliğine sahip TWS 2 ANC kablosuz kulaklığıyla müzik keyfinizi bu yaz ikiye katlıyor.

 

Sabah, öğlen, akşam demeden eğlencelinin gün boyu devam ettiği bu günlerde her an yanımızda rahatlıkla taşıyabileceğimiz aksesuarlara ihtiyaç duyuyoruz. Tüketicilere rahat bir kullanım sunmak için oldukça hafif ve kulağa tam oturan özel tasarıma sahip olan TWS 2 ANC kulaklık, 4,7 gramlık bu zarif tasarımı ile varlığını sizlere hissettirmiyor. Bununla birlikte sahip olduğu yenilikçi havalandırma tasarımı ile kulak içerisindeki basınçları eşitliyor. Ön ve arka alanda hava akışını sağlayarak sıcak havalarda sizi bunaltmadan ferah ve özgür kullanım olanağı tanıyor.

 

Tatilde bile olsak tamamen etrafımızdaki gürültüden ve kalabalıktan sıyrılmak için geçerli sebeplerimiz oluyor. Önemli bir telefon görüşmesi yaparken veya en sevdiğiniz şarkıyı deniz manzarasına karşı dinlemek istediğinizde vivo TWS 2 ANC kulaklıklar, tüm dünyadan tek dokunuşla ayrılmanızı mümkün kılıyor. vivo'nun ilk aktif gürültü önleyici kulaklıkları, gelişmiş akustik tasarımı, 12,2 mm’lük süper güçlü bas sistemi ve 40 dB Gelişmiş Gürültü Önleme özelliği ile akıcı bir performans sunuyor. Aynı zamanda gürültü engelleme derecesini otomatik olarak ayarlayabilir veya şeffaflık modunu seçerek bulunduğunuz ortama dahil olabilirsiniz. 

 

DEEP – HD sürükleyici ses sistemine sahip TWS 2 ANC kablosuz kulaklıklar, 29 saatlik ultra uzun pil ömrü ile yaz boyu kulağınızdan düşmeyecek! Aktif gürültü önleme özelliği açık olduğunda 4,1 saate kadar; özellik kapalı olduğunda ise 7,3 saate kadar stüdyo kalitesinde ses deneyimi ile sizlere eşlik ediyor. 

 

TWS 2e’de ise yüksek performanslı bir çip ve büyük kapasiteli pil, kompakt bir çerçeveye yerleştirildi. Olağanüstü güç yönetimiyle bir araya getirilen kulaklık plajda, alışverişte, yemekte ihtiyacınız olan tüm özgürlüğü size sunuyor. Tek bir şarj ile 7,6 saat, şarj kutusuyla eşleştirildiğinde ise 30 saatlik uzun pil ömrüne sahip olmasıyla bu yaz vazgeçilmezin olmaya aday. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL