Teknoloji

Vodafone’a Brandverse Awards’ta 14 ödül birden

Vodafone, dijitaldeki en başarılı proje ve markaların ödüllendirildiği Brandverse Awards’ta 3 Altın, 4 Gümüş ve 7 Bronz olmak toplam 14 ödüle birden layık görüldü.

Vodafone’a Brandverse Awards’ta 14 ödül birden

Vodafone, dijitaldeki en başarılı proje ve markaların ödüllendirildiği Brandverse Awards’ta 3 Altın, 4 Gümüş ve 7 Bronz olmak toplam 14 ödüle birden layık görüldü. Vodafone, bu sonuçla en çok ödül alan şirketler arasında yer aldı.

 

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, ulusal ve uluslararası düzeydeki başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Vodafone, marka ve kurumların sosyal medya ve dijitaldeki başarılı kampanya ve iletişim çalışmalarının değerlendirildiği Brandverse Awards’ta 3 Altın, 4 Gümüş ve 7 Bronz olmak toplam 14 ödüle birden layık görüldü. Vodafone, bu sonuçla en çok ödül alan şirketler arasında yer aldı. 

 

 

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şunları söyledi: 

 

“Pazarlama dünyasında yeni nesil yaklaşımların önemi artıyor. Vodafone olarak, sosyal medyada ve diğer dijital mecralarda yaratıcı ve yenilikçi kampanyalarla var olmayı önemsiyoruz. Bu anlayışla hayata geçirdiğimiz projelerimizin pazarlama dünyasının önemli ödül programlarından Brandverse Awars’ta ödüle layık görülmesinden mutluluk duyduk. Ödül alan projelerimizin hayata geçmesini yenilikçi bakış açısıyla mümkün kılan, emek veren tüm ekip arkadaşlarıma ve ajanslarımıza gönülden teşekkür ediyorum. Vodafone olarak, pazarlamada öncü uygulamalara imza atmaya devam edeceğiz.”

 

 

Başarılı kampanyalar ödül getirdi

 

 

Vodafone, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü için yaptığı “Kararan Hikâyeler” kampanyasıyla “Farklı Fikirler” ve “Küçük Bütçeli Büyük İşler” kategorilerinde Altın, “Sosyal Medya Kampanyası” ve “Özel Gün Kampanyası” kategorilerinde ise Bronz ödül aldı. Vodafone’un “YouTube Perisi” kampanyası, “Yaratıcı Ortam Kullanımı” kategorisinde Altın, “Farklı Fikirler” kategorisinde ise Bronz ödüle layık görüldü. Diğer yandan, şirketin “Vodafone Red’liler Netflix’i internetlerinden yemeden sınırsızca izliyor” kampanyası “Film-Telekomünikasyon” kategorisinde Gümüş, “Vodafone Business Dijitalleşme Testi” kampanyası “Doğrudan Pazarlama Kampanyaları” kategorisinde Bronz, “Vodafone Simple ve Vodafone Fiber” kampanyası “Sosyal Medyada Verinin Etkili Kullanımı” kategorisinde Bronz, “Friendzone” kampanyası “Online Reklam” kategorisinde Gümüş, “Messi'ye 10 Numara Transfer Teklifi” kampanyası “Gerçek Zamanlı Kampanya” kategorisinde Gümüş, “Türkiye'nin 100 yenilenebilir enerji kullanan ilk ve tek operatörü: Vodafone” kampanyası ise “İklim Değişikliği ile Mücadele” kategorisinde Gümüş ödül aldı. Vodafone ayrıca, “SocialBrands Veri Analitiği” kategorisinde Bronz ödülün sahibi oldu.

 

 

Yeni nesil pazarlamaya 360 derece bakış

 

 

Social Media Awards Turkey, 6’ncı yılında, dijitaldeki en başarılı marka ve projeleri Brandverse Awards çatısı altında ödüllendirmeye başladı. Eski ve yeni nesil tüm pazarlama, iletişim ve reklam çalışmaları ile markaların dünyasına 360 derece kapsayıcı bir bakış sunan Brandverse Awards Pazarlama ve İletişim Ödülleri, Marketing Türkiye ve BoomSonar tarafından düzenleniyor. Brandverse Awards, yıl boyunca sergilenen reklam, pazarlama ve pazarlama iletişimi çalışmalarını özgün değerlendirme modeliyle ele alarak sektör standartlarını yükseltmeyi hedefliyor.

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL